کتاب اسبم دندان درد دارد

Asbam Dandan Dard Darad
(سطح 1: کلاس اولی،کتاب اولی 7)
  • 10 % تخفیف
    20,000 | 18,000 تومان

  • موجود
  • انتشارات: افق افق
    نویسنده:
کد کتاب : 44378
شابک : 978-6003539099
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 36
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 آبان

معرفی کتاب اسبم دندان درد دارد اثر مژگان کلهر

کلاس اول دبستان فرصتی طلایی برای کتاب خوان شدن کودکان ماست و کتاب درسی برای پرورش مهارت روان خوانی و کتاب خوانی کودکان کافی نیست. اگر می خواهید دانش آموز کلاس اولی تان در همان ماه های اول آموزش، حروف الفبا را به خوبی یاد بگیرد. از معجزه داستان خوانی غافل نشوید. هرکدام از کتاب های کلاس اولی، کتاب اولی براساس حروفی نوشته شده اند که کلاس اولی ها درس به درس با آن ها پیش می روند. با این شیوه کودک می تواند هر زمان با آموزش حروف مدرسه، کتاب داستان مربوط به همان حروف را به تنهایی بخواند و از همان ماه های اول لذت باسواد شدن را بچشد. سپس با انجام فعالیت های پایانی هر کتاب و خواندن جمله هایی طولانی تر، دایره واژگان را گسترش دهد.
کودکانی که در ابتدای مسیر فارسی آموزی هستند با خواندن داستان های سطح 1 تا 5 می توانند مرحله به مرحله و گام به گام با حروف الفبا و صداهای بیشتری آشنا شوند، به مرور کتاب های پرحجم تری بخوانند، مهارت خواندن و نوشتن خود را ارتقا دهند و اعتمادبه نفس بیشتری پیدا کنند.

کتاب اسبم دندان درد دارد

مژگان کلهر
مژگان کلهر ویراستار ، نویسنده و مترجم ادبیات کودک و نوجوان در سال ۱۳۵۰ در تهران زاده شد. وی در رشتهٔ مترجمی زبان انگلیسی، تحصیل کرده است. مژگان کلهر از ویراستاران انتشارات افق و انتشارات پیدایش است. کلهر علاوه بر تألیف در حوزهٔ ادبیات کودک و نوجوان ترجمهٔ چند رمان را هم برای نوجوانان در کارنامه اش دارد. کتاب «هی با من دوست می شوی» نوشته او از سوی گروه کودک و نوجوان اسپانیا به زبان اسپانیایی منتشر شده است؛ این کتاب نخستین اثر مژگان کلهر است که به زبان اسپانیایی منتشر می شود.