مجید احمدی

مجید احمدی

مجید احمدی هستم، متولد چهاردهمین روز از تیر ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و دو. پدر و مادری زحمت‌کش و مهربان دارم که پا به پای اتفاقات زندگیم همراهم بودند ‌با تنها خواهری که هم‌بازی کودکی و گوش شنوای درد دل‌هایم است. لیسانس مهندسی عمران دارم و به دلیل علاقه‌ام به کامپیوتر دوره‌های مختلفی در این زمینه گذارندم. از کودکی عاشق خواندن شعر بودم و از پانزده سالگی شروع به نوشتن شعر کردم چند سال بعد به صورت جدی زیر نظر اساتید شعر و ادب به گفتن شعر و ترانه پرداختم و در جلسات متعدد شاعران بزرگ کشورم شاگردی کردم.
در سال ۱۳۹۰ مجموعه‌ای از ترانه‌هایم به نام «لبخند مصنوعی» در سیزدهمین جشنواره‌ی جوان خوارزمی برگزیده کشوری شد و در جشنواره‌های مختلف رتبه کسب کرد و انگیزه‌ای در من به وجود آورد برای سرودن ترانه‌های جدید و بهتر و همکاری در آلبوم‌های مختلف موسیقی با خواننده‌های متفاوت و چاپ مجموعه ترانه‌هایم به نام «عاشقانه‌تر از باران» در انتشارات شانی که مورد اسقبال طرفداران ترانه قرار گرفت.
در کنار ترانه، غزل، رباعی، دوبیتی و شعر نو هم سروده‌ام که بزودی در مجموعه‌ی جدیدی چاپ خواهد شد. بنده هم‌اکنون بعنوان مجری در سازمان‌های مختلف فعالیت دارم.

کتاب های مجید احمدی

بفرمایید عشق