کتاب عشق و ژلاتو

Love & Gelato

مشخصات کتاب عشق و ژلاتو
مترجم : مینا عابدی
شابک : 978-6004610506
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 336
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 فروردین

نامزد جایزه کتاب نوجوانان رود آیلند سال 2018

نامزد جایزه بهترین کتاب نوجوانان گودریدز سال 2016

معرفی کتاب عشق و ژلاتو اثر جنا اوانس ولچ

در اولین رمان این نویسنده که سرشار از عشق، رمز و راز و ماجراجویی است، سپری کردن تابستانی در ایتالیا به سفری جاده ای در سرتاسرتوسکانی تبدیل میشود.
لینا تابستان خود را در توسکانی میگذراند.اما حوصله طلوع آفتاب زیبا و چشم انداز افسانه ای ایتالیا را ندارد. علت اصلی رفتنش به آنجا، برآوردن آرزوی مادرش هنگام مرگ است که میخواست او با این سفر با پدرش آشنا شود. اما چگونه است که پدری شانزده سال دور از فرزندش باشد،تمام چیزی که لینا میخواهد برگشت به خانه است.
اما دفترچه ای به دست لینا میرسد که مادرش در زمان حیاتش در ایتالیا نوشته بود. او به یکباره از دنیایی از عشق های پنهانی، هنر و ناتوانی های مخفی پرده بر می دارد. دنیایی که به لینا الهام می بخشد تا جا پای مادرش بگذارد و رازی طولانی را آشکار کند. رازی که تمام آنچه او درباره پدر و مادرش و حتی خودش می دانسته دگرگون میکند.

کتاب عشق و ژلاتو

جنا اوانس ولچ
جینا اوانس ولچ نوعی کودک کتاب خوان سیری ناپذیر بود که چاره ای جز بزرگ شدن برای نویسندگی نداشت. او نویسنده پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز از LOVE & GELATO و LOVE & LUCK است. او به همراه همسر و دو فرزند خردسالش در سالت لیک سیتی، یوتا زندگی می کند.