کتاب مامان دینا دایناسور

Maman-e Dina Dinosaur
(سطح 3: کلاس اولی، کتاب اولی 9)
کد کتاب : 24394
شابک : 978-6003538351
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 36
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 19 آذر

معرفی کتاب مامان دینا دایناسور اثر معصومه یزدانی

"مامان دینا دایناسور" که به قلم "معصومه یزدانی" به نگارش درآمده و "ویدا کریمی" تصویرگری آن را به انجام رسانده، کتابی است از گروه کتاب های کودک، که برای آموزش خواندن بر اساس حروف الفبای تدریس شده در مدرسه، طراحی و تدوین شده است. این کتاب از مجموعه کتاب های فندوق، که بخش تخصصی کودک از نشر افق می باشد، متعلق به یک مجموعه ی غنی از داستان های ساده برای کودکان است که مجموعه ی "کلاس اولی، کتاب اولی" نام دارد. این مجموعه کتاب ها که در سطوح مختلفی تقسیم بندی شده اند، برای کودکانی به نگارش درآمده اند که تازه سواد الفبایی کسب کرده اند و به تمرینی برای تثبیت آموخته های خود احتیاج دارند. "مامان دینا دایناسور" متعلق به سطح سوم از مجموعه ی "کلاس اولی، کتاب اولی" است؛ به این معنا که دانش آموزان کلاس اول، بعد از یادگیری درس های یازده تا سیزده کتاب فارسی اول دبستان، می توانند از داستان این کتاب برای تمرین خواندن استفاده کنند.
"مامان دینا دایناسور" علاوه بر اینکه از یک قصه ی جذاب به قلم "معصومه یزدانی" برخوردار است، نقاشی های دیدنی و خیره کننده ای دارد که "ویدا کریمی" به زیبایی هرچه تمام تر برای کتاب طراحی کرده است. نقاشی های رنگارنگ و منحصر به فرد کتاب "مامان دینا دایناسور" سبب می شود تا کودک شما به داستان این کتاب جذب شده و بیشتر به یادگیری الفبا و خواندن داستان ترغیب شود. نشر افق این کتاب زیبا و آموزشی را در سی و شش صفحه منتشر کرده و در اختیار والدین، مربیان و کودکان عزیز سرزمینمان قرار داده است.

کتاب مامان دینا دایناسور

معصومه یزدانی
معصومه یزدانی – متولد 1355، کارشناس ادبیات فارسی، نویسنده و روزنامه‌نگار، دبیر تحریریه‌ی نشریه‌ی کوله‌پشتی، ضمیمه‌ی روزنامه‌ی شهروند است.سی و دو سه سال پیش، یک اتاق پرنور، یک بابای زیرپوش آبی و یک دختر موفرفری پنج شش ساله که دو طرف یک کاغذ سفید روی شکم دراز کشیده‌اند و یکی یک خودکار هم دست‌شان است. بابای زیر پوش آبی به دختر موفرفری الفبا یاد می‌دهد و از همان روز الفبا می‌شود اولین جوانه‌ی آرزو توی دل دختر موفرفری. دختر موفرفری من بو...
قسمت هایی از کتاب مامان دینا دایناسور (لذت متن)
و دوید و وقتی خورشید خانم بیدار می شد، به آتشفشان پیر رسید و داد زد: «من دینا دایناسورم. خوراکی دوست دارم ولی مامان خودم را بیشتر بیشتر دوست دارم. تو مامان منی؟» مامان دایناسور برگشت و گفت: «بله! من مامان توام دینا دایناسور قشنگ خودم.» دینا دایناسور دوید بالا. مامان دایناسور دوید پایین. آتشفشان پیر و خورشید خانم خندیدند.