کتاب اتل متل ترانه شعرهای کودکانه

Atal Matal Taraneh
کد کتاب : 25188
شابک : 978-9643694784
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 80
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 101
زودترین زمان ارسال : 12 بهمن

معرفی کتاب اتل متل ترانه شعرهای کودکانه اثر مجموعه ی نویسندگان

"اتل متل ترانه شعرهای کودکانه" مجموعه ای است پنج جلدی از اشعار "ناصر کشاورز" و "محمد کاظم مزینانی" که با نقاشی های زیبا و چشم گیر "علی خدایی" و "ناهید لشکری فرهادی" برای فرزندان دلبند شما طراحی شده است. هر کدام از جلدهای این مجموعه، داستانی زیبا و سرگرم کننده را با زبان شعر، به مخاطبین کودک خود عرضه می کنند و تصویرسازی های دلپذیر کتاب، بر لذت خواندن این اشعار خواهند افزود.
"ناصر کشاورز" و "محمد کاظم مزینانی" تلاش کرده اند تا در هر جلد از مجموعه ی "اتل متل ترانه شعرهای کودکانه" داستان منحصر به فردی را به کودکان ارائه کنند تا به وسیله ی آن، دریچه ای نوین به مسائل جذاب و هیجان انگیز زندگی به روی آن ها گشوده شود. شعر هایی که در این مجموعه آمده علاوه بر این که کودکان را از لذت ماجراجویی و کنکاش در داستان های شاد و محرک بهره مند می کند، ذوق هنری و ادبی آن ها را نیز ارتقا می بخشد.
کودکان با به خاطر سپردن اشعار ساده اما در عین حال سرگرم کننده ی این مجموعه، اوقات خوشی را حین مطالعه ی کتاب سپری خواهند کرد و پس از آن نیز با مرور شعر های جذاب و دوست داشتنی، می توانند ارتباط مناسب تری را با کودکان هم سن خود برقرار کنند. مشاهده تصویر سازی های "اتل متل ترانه شعرهای کودکانه"، قوه بصری کودک را ارتقا می بخشد و سبب می شود تا بتواند بهتر با اشعار موجود در کتاب ارتباط برقرار کند. عناوین مختلف این مجموعه عبارتند از: "ماهی به من آب داد"، "حرف های چرخ خیاطی"، "گربه من میو داد"، "دویدم و دویدم به یک پلنگ رسیدم" و "دویدم و دویدم به شست پام رسیدم".

کتاب اتل متل ترانه شعرهای کودکانه

قسمت هایی از کتاب اتل متل ترانه شعرهای کودکانه (لذت متن)
دویدم و دویدم به یک پلنگ رسیدم/ پلنگه رو زمین بود انگار که در کمین بود/ دست کشیدم به موهاش گفتم به اون آروم باش/ موی تنش نرم بود دست که زدم گرم بود/ پنجول نزد به دستم رو پشت اون نشستم/ پلنگه خال خالی بود نقش روی قالی بود...