کتاب شیطان و دوشیزه پریم

The Devil and Miss Prym
کد کتاب : 25822
مترجم :
شابک : 978-9644531392
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 176
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2000
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 28 مرداد

معرفی کتاب شیطان و دوشیزه پریم اثر پائولو کوئیلو

کتاب «شیطان و دوشیزه پریم» یکی از سه گانه های پائولو کوئیلو است که طبق گفته خود نویسنده باید به دنباله ی کتاب های کنار رود پیدار نشستم و گریستم، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد. خوانده شود. پی رنگ اصلی کتاب که تقریبا بن مایه تمام نوشته های کوئیلو را شامل می شود، نگاهی فلسفی –دینی، نسبت به نیکی و بدی، پاکی و زشتی در هستی و انسان است. او به دنبال نتیجه ای برای این نظریه است که، آیا انسان ذاتا شر است؟ در کتاب شیطان و دوشیزه پریم علاوه بر پرداخت به موضوع بالا نویسنده این موضوع را در تمام مسیر داستان به دوش میکشد که آیا:


“همه ما گنهکاریم و گناه نکردن در نتیجه در دسترس نبودن گناه است ؟”

کتاب شیطان و دوشیزه پریم

پائولو کوئیلو
پائولو کوئیلو دسوزا، زاده ی 24 آگوست 1947، ترانه سرا و رمان نویس برزیلی است.کوئیلو از اوایل دوران نوجوانی قصد داشت که نویسنده شود. درون گرایی و سرکشی های کوئیلو در 17سالگی، والدینش را بر آن داشت تا او را در یک آسیاشگاه روانی بستری کنند. او قبل از مرخص از شدن در بیست سالگی، سه بار از این آسایشگاه فرار کرد.کوئیلو در سال 1982 اولین کتاب خود را منتشر کرد که به موفقیت چندانی نرسید اما با انتشار کتاب کیمیاگر، نام او بر سر زبان ها افتاد.پائولو کوئیلو در سال 1980 با هنرمندی به نام کریستینا اویتیسیکا ...
قسمت هایی از کتاب شیطان و دوشیزه پریم (لذت متن)
وحشت در تک تک آدم های آن دهکده زیبا در غروب نفس گیر موج می زد وحشت از تنها ماندن، وحشت از تاریکی که تخیل را پراز دیو ها می کند، وحشت از داوری خدا، وحشت از هر عدالتی که هر خطایی را مجازات می کرد، وحشت ازخطر کردن و شکست خوردن، وحشت ازپیری از مردن و… وحشت وحشت وحشت! زندگی حکومت وحشت بود.