کتاب لینالونا

Linalona
کد کتاب : 27149
شابک : 978-9644763748
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 24
سال انتشار شمسی : 1396
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب لینالونا اثر کلر ژوبرت

داستان لینالونا درباره ی ماجرای دوستی یک دختر خردسال با آدم کوچولویی به اسم لینالوناست. این داستان فانتزی به زبانی کودکانه از مسئله ی حجاب می گوید. دوستی دخترک و لینالونا و صحبت های آن دو درباره ی حجاب با قلمی روان و زیبا این امکان را به مخاطب کم سن و سال خود می دهد تا بدون استفاده از کلمات قلمبه سلمبه با ارزش حجاب آشنا شود.
نویسنده با تصویرهای زیبا و رویایی کتاب که با رنگ هایی متنوع و چشم نواز کشیده شده اند، بر جذابیت متن افزوده است. دفتر نشر فرهنگ اسلامی، ناشر این کتاب آن را برای گروه سنی ب منتشر کرده است. خرید اینترنتی و دانلود نسخه ی پی دی اف این کتاب در فیبدیبو امکان پذیر است.

کتاب لینالونا

کلر ژوبرت
کلر ژوبرت (Claire Jobert) نویسنده و تصویرگر، در ماه مه 1961 در پاریس به دنیا آمد. وی در یک خانواده مسیحی بزرگ شد. او در نوزده سالگی به اسلام گروید و هنگام ازدواج به ایران مهاجرت کرد. کلر ژوبرت دارای مدرک لیسانس در علوم آموزشی است.او خودش داستان هایش را تصویر می کشد. با نگاهی گذرا به آثار او، می توانید به راحتی مشغله های او را با موضوعاتی چون ایمان و دین، هویت، روابط کودکان با محیط اطراف خود و غیره درک کنید. بیشتر آثار این نویسنده برای کودکان در سنین ابتدایی است.