کتاب شوپنهاور

Schopenhauer
کد کتاب : 33927
مترجم :
شابک : 978-6002780843
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 344
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 1 خرداد

معرفی کتاب شوپنهاور اثر جولیان یانگ

اگر تاکنون کتابی درباره شوپنهاور نخوانده اید و یا او را نمی شناسید، این کتاب به شما کمک می کند کلیت تفکر این اندیشمند آلمانی قرن نوزدهم را بهتر درک کنید. فلسفه شوپنهاور، طبق معیارهای فلسفه قرن نوزدهم آلمان، فلسفه ای است مختصر و مفید.
شوپنهاور در سال ١٧٨٨ در شهر بندری دانتسیگ (گدانسک کنونی) به دنیا آمد. او در بندر هامبورگ بزرگ شد و در محیطی رشد و نمو یافت که از آرامش بی بهره بود. شوپنهاور در یادداشتی دلشوره شدیدی را شرح داده است که به او دست داده بود: «هنگامی که والدینش خانه را ترک کرده بودند و او فکر می کرد آنها هرگز باز نخواهند گشت». این دلشوره در تمام زندگی با او ماند. او اظهار می کند: «همیشه دلشوره ای دارم که باعث می شود وقتی هم که اصلا خطری وجود ندارد، به دنبال خطر بگردم».
شوپنهاور اغلب بد خلق بود و به هیچ وجه نمی توانست احمق ها را با خوشرویی تحمل کند. او برخلاف فریدریش نیچه، کسی که فلسفه اش، با رابطه ای آمیخته از مهر و لیکن توأمان، متأثر از فلسفه شوپنهاور بود، هیچگاه مردم گریز نبود.گفت وگو یکی از بزرگ ترین خوشی های شوپنهاور بود.

کتاب شوپنهاور

جولیان یانگ
جوليان يانگ زاده 19 ژوئن 1943، فیلسوف آمریکای استاد علوم انسانی در دانشگاه ویک فارست است. وی به دلیل تخصص خود در فلسفه پس از کانتی شناخته شده است.وی در فلسفه قاره ای ، فلسفه هنر ، فلسفه محیط زیست و فلسفه دین تخصص دارد. پیش از عزیمت به ایالات متحده ، در همه سطوح در دانشگاه های اوکلند ، پیتسبورگ ، کلگری و تاسمانیا تدریس می کرد. وی بسیاری از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا را در اوکلند و سراسر استرالیا نظارت و بررسی کرده است. او نویسنده ده کتاب است ، بیشتر در فلسفه آلمانی قرن نوزدهم و بیستم...