کتاب جریانی در راه است

Jaryani dar rah ast
مانیفستی برای اصلاح طلبی دوم
کد کتاب : 34010
شابک : 978-6222232344
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 276
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 25 اردیبهشت

معرفی کتاب جریانی در راه است اثر محمدرضا تاجیک

اصلاح طلبان در تاریخ اکنون خود در نقطه ایستاده اند که اجازه ندارند در آن شکست بخورند. این نقطه دقیقا همان نقطه ای است که جغد مینروای (یا الهه خرد و حکمت) اصلاح طلب کار خود را باید آغاز کند. روز جریان اصلاح طلبی رو به پایان است شب جهان اصلاح طلبی رو به پایان است شب جهان اصلاح طلبی فرا رسیده است غروب این جریان فضا را تیره کرده است و تنها یک جغدمینروا میتواند پایان این شب سیه را سپید کند. اصلاح طلبی و اصلاح طلبان دیری است که به بیان مولانا در لگدکوب خیال وز زیان و سود وزخوف زوال نی صدایی برایشان مانده نی لطف و فر نی به سوی مردمان راه سفر.تاریکی حزن انگیز و سنگین این
غروب جغد مینروا اصلاح طلبی را به پرواز در نیاورد. پر پرواز این جغد توسط اصلاح طلبان در با قدرت چیده شد تا با نور دانایی خود تاریکی روح و روان ذهن و رفتار آنان را آشکار نکند و عبور در تاریکی آنان از قلمرو نظری و عملی اصلاح طلبی را نمایان سازد.

کتاب جریانی در راه است

محمدرضا تاجیک
محمدرضا تاجیک (متولد ۱۳۳۷ در تهران) نویسنده، مترجم و فعال سیاسی اصلاح‌طلب ,استراتژیست ارشد و معاون پیشین آموزشی وزارت اطلاعات و استاد جنگ روانی، امنیت نرم، تحلیل و ساختارپردازی اطلاعاتی در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی است.
دسته بندی های کتاب جریانی در راه است