کتاب سندروم ژولیت

Juliet Syndrome
  • 5 % تخفیف
    87,000 | 82,650 تومان
  • موجود
  • انتشارات: باژ باژ
    نویسنده:
کد کتاب : 36142
شابک : 978-6222192341
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 206
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 10 خرداد

معرفی کتاب سندروم ژولیت اثر ضحی کاظمی

سندروم ژولیت در فضایی نامانوس و دورانی پس از دوره کنونی روایت می شود، در شهری بسیار متفاوت با تهران امروز که تنها عده ای از انسان های ثروتمند و دارای توانایی مالی شرایط زندگی در قسمت های شرقی آن را دارند و دیگران در محیطی نا مناسب و در مناطق نه چندان مجهز و دلچسب غرب زندگی می کنند.
شهریار پلیسی در دایره جنایی است که در یک روز تعطیل با پرونده ای عجیب مواجه می شود؛ خودکشی و اوردوزی همزمان در خانه ای واقع در یکی از محله های پونک اتفاق افتاده است؛ معمولا خودکشی ها در فاصله شب تا صبح و در روزهای کاری رخ می دهند و این پرونده نه تنها از لحاظ زمانی، یعنی ظهر یک روز تعطیل، بلکه به علت وقوع اوردز و خودکشی در یک مکان و در یک زمان پرونده ای ویژه به حساب می آید. هنگامی که شهریار برای رمز گشایی از معمای مرگ نیلوفر و نیما وارد عمل می شود به حقایقی پنهان شده در سطح شهر پی می برد و به سطوحی ناشناخته پای می گذارد.

کتاب سندروم ژولیت

ضحی کاظمی
ضحی کاظمی، کارشناس مهندسی مواد و کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی است. در تهران متولد شده، ولی دوران راهنمایی و دبیرستانش را در لندن گذرانده و نزدیک ده سال که داستان می نویسد. بیشتر کتاب هایش برای بزرگسالان است، مثل اینجا کسی مرده؟ و سال درخت که به زبان انگلیسی هم ترجمه شده اند. آخرین رمان او کاج زدگی نام دارد که قرار است نشر چشمه آن را منتشر کند.رمان علمی -تخیلی سفیر شهر آدم نباتی ها اولین تجربه ی داستان نویسی او برای نوجوانان است که به عشق دختر کتاب دوستش آوین و نوجوانان دوست داشتنی کشورش...