کتاب قانون قهرمانان

The Hero Code
کد کتاب : 49940
مترجم :
شابک : 978-6222541569
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 112
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2021
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 8 آبان

معرفی کتاب قانون قهرمانان اثر ویلیام اچ مک ریون

قانون قهرمانان ادای احترام دریاسالار مک ریون است به قهرمانانی معمولی و حقیقی که در طول سال ها فعالیتش در میدان های نبرد و بیمارستان ها و دانشگاه ها با آن ها برخورد کرده است، کسانی که تلاش می کنند به سهم خود در نجات دنیا مشارکتت کنند.

مک ریون وقتی پسر بچه ای در تگزاس بود رویای ابرقهرمان بودن در سر داشت، مشتاق بود شنلی بپوشد و با قدرت های ماورایی اش دنیا را از نابودی نجات دهد. اما بزرگ تر که شد و چهار گوشه ی دنیا را زیر پا گذاشت، هر جایی که رفت قهرمانانی واقعی دید، قهرمانانی که هیچ کدامشان قدرت های ماورایی نداشتند، هیچ کدامشان شنل یا ردای کلاه دار نمی پوشیدند. ولی همه شان خصلت هایی داشتند که به آنها قدرت یاری رساندن به دیگران را می داد. قدرت ایجاد تغییر. قدرت نجات دنیا: شجاعت، فروتنی، آمادگی برای ایثار، و حس عمیق صداقت.

قانون قهرمانان رمز نوشته، معما یا پیام سری نیست. این کتاب مجموعه ای از قوانین رفتاری است، درس هایی درباره ی فضایل که می تواندد اساس شخصیت ما در مسیر یافتن افتخار و احترام باشند.

کتاب قانون قهرمانان

ویلیام اچ مک ریون
ویلیام اچ مک ریون، زاده ی 6 نوامبر 1955، بازنشسته ی نیروی دریایی و نویسنده ای آمریکایی است. او در سال 1977 از دانشگاه تگزاس در آستین فارغ التحصیل شد. او با بورس تحصیلی وارد دانشگاه تگزاس در آستین شد و به عضویت نیروهای آموزش افسران نیروی دریایی درآمد. مک ریون مدرک کارشناسی خود را در رشته ی روزنامه نگاری گرفت. او هم چنین موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه نیروی دریایی شد و در آن جا به تأسیس برنامه های عملیاتی ویژه پرداخت.مک ریون در سال 2012، به همراه بانوی اول سابق، لورا بوش (همسر جرج دا...
دسته بندی های کتاب قانون قهرمانان
قسمت هایی از کتاب قانون قهرمانان (لذت متن)
شاید غبطه بخورید و فکر کنید که آیا ممکن است به اندازه ی مردان و زنان این داستان ها شجاع، دلسوز و یا فروتن باشید؟! به شما قول می دهم که می توانید! برای برخی زندگی مطابق قانون قهرمانان بسیار طبیعی است، اما برای بیشتر ما این طور نیست، ما باید بیاموزیم که چگونه این فضایل را در زندگی خود به دست آوریم.