کتاب کوچینگ چیست؟

What is coaching?
(معرفی مسیر آینده ی موفقیت)
کد کتاب : 58895
شابک : 978-6008913726
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 123
سال انتشار شمسی : 1400
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 15 آذر

معرفی کتاب کوچینگ چیست؟ اثر یاسر متحدین

کوچینگ دامنه ی کاربرد وسیعی دارد، مثلا مدیر می تواند در گفت و گو و ارتباط با کارکنانش، نقش کوچ را ایفا کند. معلم یا استاد می تواند با روش کوچینگ تدریس کند و به مخاطبانش آموزش دهد. والدین در تعامل با فرزندان شان می توانند ایفای نقش والد - کوچ را در پیش بگیرند.
ماهیت کوچینگ به نوعی است که همه ی افراد می توانند در تعامل، ارتباط و گفت و گو از کوچینگ استفاده کنند. جالب تر این که کوچینگ در ارتباط فرد با خودش هم کاربرد دارد که به آن، خودکوچینگ می گویند. ایفای نقش کوچ به وسیله ی مدیران، والدین، معلمان و اساتید و سایر افراد، به موثرتر شدن نوع ارتباط کمک می کند. به غیر از کاربردهایی که بیان شد، کوچینگ می تواند به عنوان یک شغل و حرفه با درآمد بسیار خوب هم در نظر گرفته شود.
کوچینگ دانش و مهارتی بین رشته ای است که دامنه ی کاربرد وسیعی دارد؛ از طرفی به عنوان یک مهارت ارتباطی در دسته مهارت های نرم قرار می گیرد که تمام انسان ها به آن نیاز دارند و از طرفی در تعاملات اجتماعی و تجاری به عنوان یک ابزار مدرن در دنیا برای مدیران و رهبران، مدرسان، مشاوران، درمان گران و... شناخته می شود.
بعد از افزایش محبوبیت و تقاضا برای استفاده از خدمات کوچینگ در کشورهای پیشرفته، چند سالی است که در کشور ما هم، رشته ی کوچینگ در قالب کوچینگ زندگی و کسب و کار مطرح شده است و...

کتاب کوچینگ چیست؟

یاسر متحدین
یاسر متحدین متولد اردیبهشت ۱۳۵۸ در شهر مقدس مشهد است. در مدت تحصیلات ممتاز بوده و مدرک کارشناسی مهندسی صنایع خود را در سال ۱۳۸۱ اخذ نمود. پس از فعالیت مدید در کسب‌وکارهای مختلف موفق به کسب دکترای حرفه‌ای کسب‌وکار (DBA) گردید. وی در طی ۱۸ سال سابقه اجرایی، فعالیت‌ها و اقدامات زیادی در حوزه‌های مختلف انجام داده است. از کارآفرینی در حوزه بازارهای مالی و بورس (تأسیس و مدیریت عاملی شرکت سرمایه‌گذاری آتیه در سال ۱۳۸۲) تا نمایندگی سازمان ملل UNIDO به عنوان عامل توسعه خو...
دسته بندی های کتاب کوچینگ چیست؟