کتاب زلال

Zolal
(شهید سیدرضا پورموسوی)
کد کتاب : 60881
شابک : 978-9641218487
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 584
سال انتشار شمسی : 1400
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

معرفی کتاب زلال اثر لیلا محمدی

( سید رضا پورموسوی ) پیراسته از دنیا و رسته از هوا و آراسته به تقوا بود. با قرآن و ادعیه انس هماره داشت و با ( نهج البلاغه ) نیز، تردیدی نداشتم که دریافت ها و مکاشفاتی دارد که هدیه و محبوب او به جان مطهر و معطر و لحظه های منور اوست.
جملاتش گاه شگفت آور بود. اما آنان که ژرفای وجود سید رضا را کاویده و شناخته بودند می دانستند این جملات، سوغات معراج روحانی اوست و دسته گل هایی که از باغ جان و جانان و جبهه ها چیده است.
شجاعت ها، دلاوری ها و کارهای شگفت او در جبهه دریغا و دریغا که از بسیار نظرها پنهان و ناشناخته مانده است. باید گفت حماسه های جلوت سیدرضا هرگز کم از حماسه های خلوت او نبود.
زندگی سید، مصداقی از حیات طیبه است و او اینک فی مقعد صدق عندک ملیک مقتدر است با ماست و یادگاران عزیز او، نوشته ها و آثار و مکاشفاتش چراغ راه ما و...

کتاب زلال

لیلا محمدی
زندگینامه محمدی در سال 1356 در شهرستان میانه متولد شد. اولین داستان کوتاهش را در 10 سالگی نوشت. به خاطر علاقه و استعدادی که در این حوزه داشت طی سال 70-69 دوره آموزش مکاتبه‌ای داستان‌نویسی را در حوزه هنری گذراند. در تهران با واحد زنان دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری آشنا و همکاری با این واحد را آغاز کرد.