کتاب جوامع مجازی برند

Brand Virtual Communities
کد کتاب : 63813
شابک : 978-6226156868
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 320
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 17 فروردین

معرفی کتاب جوامع مجازی برند اثر محمدمهدی پورسعید

در نتیجه پیدایش جوامع مجازی برند و مفهوم ارزش آفرینی، مطالعه چگونگی مدیریت برندها و برندسازی در اینترنت تغییر کرده و هم اکنون یکی از عناوین مورد بحث در تحقیقات بازاریابی می باشد. این کتاب به کاوش عمیق جوامع مجازی برند می پردازد.
نخست، مباحث اولیه که پیش زمینه جوامع مجازی هستند، ارائه می شود. در ادامه مباحث پیرامون تکامل شبکه، شبکه اجتماعی، استفاده از شبکه اجتماعی برای کاربران و کسب و کارها و تحول چارچوب فکری بازاریابی بیان می شود.
پس از بیان این پیش زمینه، جزئیات خاص جوامع مجازی برند بیان می شوند. تکامل مفهوم جوامع مجازی با تأکید ویژه بر جوامع جوامع مجازی برند همراه بوده است. بدین منظور روندهای مربوط به برندسازی و مدیریت برند تجزیه و تحلیل خواهد شد.
سپس یک سیستم طبقه بندی برای جوامع مجازی برند ایجاد شده است. در ادامه، ایجاد عوامل اصلی که به یک شخص برای عضو شدن انگیزه می دهد، هم چنین تجزیه و تحلیل عواملی که موجب افزایش جذابیت، مشارکت و حفظ کاربران خواهد شد، بیان می شوند.
پس از آن استفاده از فرآیند ارزش آفرینی در یک جامعه، هم از دیدگاه کسب وکار و هم از دیدگاه کاربر مطالعه می شود و نقش جدید کاربران همچون تولید کننده – مصرف کننده تجزیه و تحلیل خواهد شد.
نهایتا گام ها و مراحل ضروری توسعه موفقیت آمیز جامعه مجازی برند بیان خواهند شد.

کتاب جوامع مجازی برند

محمدمهدی پورسعید
محمدمهدي پورسعيد متولد سال 1358، استادیار دانشکده مدیریت دانشگاه شهید باهنر کرمان می باشد.