کتاب بازیگر زندگی باشیم نه بازیچه ی آن!

Bazigar-e Zendegi Bashim
(داستان های کوتاه و شگفت انگیز)
کد کتاب : 74039
شابک : 978-9642364282
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 216
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 15 فروردین

معرفی کتاب بازیگر زندگی باشیم نه بازیچه ی آن! اثر سعید گل محمدی

اثری دلپذیر و الهام‌بخش، برای آنان که می‌خواهند به زبانی ساده به مفاهیمی بلند و عمیق دست یابند!
بعضی از کتاب‌ها برای ما قصه می‌گویند تا بخوابیم و بعضی دیگر قصه می‌گویند تا ما بیدار شویم!
برای نیل به موفقیت و کمال، راه‌های گوناگونی وجود دارد و جویندگان و پویندگان از دروازه‌های مختلفی به این شهر قشنگ وارد می‌شوند. سخن گفتن و قضاوت درباره‌ی اینکه کدام‌یک از این راه‌ها بر دیگری برتری دارد و می‌تواند رهروان آن را زودتر یا بهتر به مقصد برساند، کار آسانی نیست. با نگاهی به اطراف، به نوشته و آثاری برخورد می‌کنیم که آکنده از اصطلاحات ناآشنا و نامأنوسند و گاه موجب سردرگمی می‌شوند و رنجش خاطر مشتاقان این مباحث را فراهم می‌آورند. انتخاب راه و روش صحیح در چنین مواقعی برای رهروان جوان بسیار مشکل است و راهنمایی توانا و راه‌آشنا لازم دارد.
این کتاب مجموعه‌ای از الهام‌بخش‌ترین داستان‌ها، جملات و اشعاری است که نگارنده در طول سال‌ها مطالعه و تحقیق در دنیای شگفت‌انگیز موفقیت با آن‌ها آشنا شده و از منابع مختلف گردآوری یا ترجمه کرده است؛ با این امید که این مجموعه بتواند همان‌طور که برای خود نگارنده مفید بوده است، برای خوانندگان آن نیز قابل استفاده و اثرگذار باشد و شما بتوانید در مقاطع مختلف زندگی از خرد و پیام‌های نهفته در آن برای ساختن یک زندگی خوب، موفق و توأم با شادی سود ببرید. اما فراموش نکنیم که دانستن صرف کافی نیست، باید به آنچه می‌آموزیم، متعهد باشیم و آن‌ها را در زندگی روزمره‌ی خود در عمل پیاده کنیم.
یک جامعه‌ی موفق جامعه‌ای است که پیوسته در حال یادگیری است. گاهی حتی در جوامعی که درصد کتاب‌خوانان آن قابل توجه است، شرایط زندگی باعث می‌گردد آموخته‌ها را فراموش کنیم یا به‌کار نبریم. پس لازم است گاهی عواملی نو از جمله کتاب‌های جدید آموخته‌ها را به ما یادآور شوند. کتاب بازیگر زندگی باشیم، نه بازیچه‌ی آن مواردی ساده و ثابت‌شده را به ما نشان می‌دهد که با به‌کارگیری آن در مجموع می‌توان تحولی مثبت را در زندگی هر شخصی به‌وجود آورد.

کتاب بازیگر زندگی باشیم نه بازیچه ی آن!

سعید گل محمدی
-زندگی من هم مثل زندگی خیلی از شماها، بالا و پایین کم نداشته است. اگر بخواهم از سعید گل محمدی که اکنون یک مربی (کوچ) بین المللی است بگویم، باید برگردم به 37 سال قبل (سال 1363)؛ من در شهرستان اَهر در خانواده ای پنج نفره و متوسط، متولد و بزرگ شدم. خانواده ای که صداقت، راستی، معنویت و خدمت به خلق را ارزش می دانست. زنده یاد پدرم همواره حامی و مشوق من بود و آنچه از مادر آموختم، نوری است در زندگیم!-در دوران مدرسه متوجه ی علاقمندی خود به تدریس و آموزش شدم، کاری که همچنان از آن لذت می برم. زمانیکه در...