کتاب مشبه بهتر

Moshabah-e Behtar
(جهان تازه شعر اهل بیت)
کد کتاب : 77116
شابک : 978-6007630112
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 88
سال انتشار شمسی : 1400
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 4 مهر

معرفی کتاب مشبه بهتر اثر مهدی رحیمی

کتاب «مشبه به تر» تازه ترین اثر مهدی رحیمی (زمستان) شاعر جوان و اهل بیتی کشورمان با موضوع اشعار اهل بیتی است که در جند روز اخیر روانه بازار کتاب شده است.
مهدی رحیمی (زمستان) با وجود اینکه در زمینه های دیگر شعری نیز از بهترین های شاعران جوان کشور محسوب می شد ،چند سالی است که از میان انواع زمینه های شعری، سرودن و نوکری در فضای شعر اهلبیت را برگزیده و کتاب هایی مانند رقص بر پل چینود، انار پابه ماه، بین الغزلین و مراعات بی نظیر و... را به چاپ رسانده که با استقبال خوبی در میان علاقه مندان به شعر اهل بیت روبرو شده بود.
مهدی رحیمی با استعداد شعری و تفضل اهل بیت در زمینه شعر اهلبیت آثار بی نظیر و ماندگاری خلق کرده و شایان ذکر است که قالب شعری «غزال» نیز از ابداعات این شاعر خوش نام کشورمان است که در یکی دوسال اخیر میان هیئات مذهبی و مردم مقبول افتاده و مورد استقبال قرار گرفته است.

کتاب مشبه بهتر

مهدی رحیمی
مهدی رحیمی معروف به «زمستان» در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۶۰ در دلیجان چشم به جهان گشود. وی سرودن را از جوانی آغاز کرد و دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی است. او با شرکت در محافل مذهبی و جلسات ادبی به رشد شعری بیشتری رسید. شعرهای رحیمی در سال‌های اخیر بیشتر متمرکز شعر آیینی و هیأت بوده است. از آثار او می‌توان به «انار پا به ماه»، «رقص بر پل چینود»، «بین‌الغزلین»، «مراعات بی‌نظیر»، «تنهایی دسته جمعی» و &laqu...