کتاب داستان مانا

Mana
کد کتاب : 88011
شابک : 978-9647440509
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 92
سال انتشار شمسی : 1395
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 28 تیر

معرفی کتاب داستان مانا اثر محمدرضا یوسفی

داستان مانا را بخوانید و داستان خود را بنویسید! موضوع این کتاب بسیار بکر و زیباست و نوجوانان همگام با دنبال کردن وقایع و شخصیت های خواندنی آن، با عناصر اصلی و فرآیند خلق داستان آشنا می شود. مطالعه این داستان که به بیان احساسات، عواطف و روابط دوران نوجوانی میان دختران و پسران می پدازد، در نوع خود بسیار گیرا و آموزنده است، خواننده را به درک مهارت نویسندگی و خلق داستان مجهز می کند.
مانا دختر کم حرف و مغروری است که با مادر و ناپدری اش زندگی می کند و دچار مسائل و مشکلات عاطفی فراوانی است. او در عین حال به مطالعه و داستان نویسی بسیار علاقمند است و برای این منظور مرتب به کتابخانه ی محل مراجعه می کند، جایی که نوجوانی به نام کاوه مسئول و کتابدار آنجاست ...

کتاب داستان مانا

محمدرضا یوسفی
محمدرضا یوسفی (زاده ۱۳۳۲، همدان) نویسنده و نظریه‌پرداز ادبیات کودکان و نوجوانان اهل ایران است. اولین اثر داستانی او سال تحویل شد بود که در سال ۱۳۵۷ منتشر شد. وی علاوه بر داستان‌نویسی برای کودکان و نوجوانان، به نمایش نامه‌نویسی و فیلم نامه‌نویسی نیز مشغول است اما فعالیت‌های اصلی او نویسندگی برای کودکان است. به گفتهٔ خودش تا کنون بیش از دویست اثر عمدتاً داستانی برای کودکان و نوجوانان منتشر کرده‌است.