کتاب دایره ی کوچک در خانه می ماند

A little spot stays home
داستانی درباره ویروس ها و حفظ فاصله ایمن_دایره کوچک _ 11
کد کتاب : 92843
مترجم :
شابک : 978-6229811511
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 34
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 24 تیر

توپک در خانه ماندن
A little spot stays home
فوت و فن زندگی
کد کتاب : 98721
مترجم :
شابک : 978-6004774949
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 36
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 27 تیر

معرفی کتاب دایره ی کوچک در خانه می ماند اثر دایان آلبر

این کتاب داستانی درباره ی ویروس ها و حفظ فاصله ایمنی است و کودک را با ویروس، ماسک زدن، شست و شوی مداوم دست ها و… آشنا می کند و علت هرکدام را با تصاویر زیبا و متنی قابل فهم به کودک نشان می دهد. کودک به کمک کتاب پیش رو می آموزد که با رعایت اصول بهداشتی و ماسک زدن و در خانه ماندن می توان از انتقال و پخش ویروس جلوگیری کرد؛ همچنین در این زمان می توان بصورت آنلاین با دیگران ارتباط برقرار کرد و درس خود را ادامه داد.

کتاب دایره ی کوچک در خانه می ماند

دایان آلبر
دایان آلبر از زمانی که اولین مداد رنگی خود را در دو سالگی در دست داشت، علاقه زیادی به هنر داشت و همین امر باعث شد او مدرک کارشناسی هنرهای زیبا را از دانشگاه ایالتی آریزونا دریافت کند. او همسر و مادر دو فرزند جوان پرانرژی و عاشق کتاب است. او برای شروع نوشتن و تصویرسازی کتابها الهام گرفت زیرا نیاز به کتابی را که الهام بخش هنر و خلاقیت در کودکان بود ، مشاهده کرد. او همچنین امیدوار است که این کتاب والدین را تشویق کند تا به آثار هنری فرزندان خود بدون توجه به ظاهر آنها افتخار کنند!
قسمت هایی از کتاب دایره ی کوچک در خانه می ماند (لذت متن)
وقتی در خانه هستیم، می توانیم از این فرصت برای مهربانی کردن به دیگران استفاده کنیم. می توانیم این کار را با تشکر از همه ی افرادی که کمک می کنند تا ما سالم بمانیم انجام دهیم.