کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن

The secret of number 4 in getting rich
کد کتاب : 119556
شابک : 978-6009964598
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 101
سال انتشار شمسی : 1397
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 15 آذر

معرفی کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن اثر رضا اسکندری

وقتی نوجوان بودم در مورد عدد 7 و رابطة آن با بعضی چیزها، حرف هایی شنیده بودم. خیلی از مواقع به آن فکر می کردم و اینکه این عدد چرا اینقدر مهم است. اولین باری که در رابطه با آن شنیدم خیلی به نظرم جالب آمد. در مورد اعداد دیگر هم شنیده بودم مثل 40. که اگر کاری را چهل روز مداوم و پشت سرهم انجام دهی حتما به خواسته ات می‌رسی و در آن موفق خواهی شد. هر چه سنم بیشتر می‌شد کمتر به این موضوعات فکر می‌کردم تا اینکه بزرگ‌تر شده و به دانشگاه رفتم و بعد مثل بقیة مردم شروع زندگی و فراموشی خیلی از مسائل دوران کودکی و نوجوانی، تا اینکه با یک سری مسائل جدید روبرو شدم مثل امرار معاش روزانه و مشکلات مالی در زندگی. هر چه بیشتر تلاش می‌کردم، کمتر نتیجه می‌گرفتم این بود که موضوع پول برایم خیلی مهم شد و اینکه چرا اینقدر مشکلات مالی در زندگی من تأثیرگذار باشد. با اینکه جوان فعالی بودم ولی در کل به نتیجة خوبی نمی‌رسیدم. یک روز که داشتم با مسائل و مشکلات مالی کلنجار می‌رفتم جرقه‌ای در ذهنم خورد. با خود گفتم بین پول و اعداد هم می‌تواند رازی باشد. بعد از چندین سال مطالعه بالاخره ارتباط بین عدد 4 و ثروتمند شدن برایم روشن شد. با روشن شدن این مطلب فوق‌العاده خوشحال شدم و با دوست عزیزم آقای طاهریان «که ایشان در تهران انتشارات داشتند» تماس گرفتم و موضوع را با ایشان در میان گذاشتم. با راهنمایی دوستم به این نتیجه رسیدم که راز عدد 4 در ثروتمند شدن را به رشتة تحریر درآورم تا در اختیار همه قرار گیرد. تمام سعی من در این کتاب آسان‌نویسی است تا هر شخصی که سواد خواندن و نوشتن داشته باشد با خواندن آن بتواند مطالب آن را درک کند و از آن در زندگی خود استفاده کند. به امید روزی که فقر در همة جوامع ریشه‌ کن شود. اسم این کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن است. قبل از اینکه شروع به مطالعة این کتاب بنمایید حتما به چند نکته توجه داشته باشید.
1. من باور ندارم که ثروتمندان از فقرا بهتر هستند، فقط طرز فکر آنهاست که آنها را پولدارتر کرده. من مایلم تا آنجا که امکان دارد فرق بین آدم‌های ثروتمند و فقیر را تمیز دهید.
2. وقتی درباة پولدارها، متوسط‌ها و فقرا صحبت می‌کنم آنچه که مورد اشارة من است، ذهنیت آنها می‌باشد. اینکه چطور هر دستة متفاوت از دستة دیگر فکر می‌کنند و منظور من اصلا مقدار پولی که به دست می‌آورند و یا ارزش آنها در جامعه نیست.
3. تمام حرف‌های من کلی گویی است. من می‌دانم که عدة‌ای از ثروتمندان و یا فقرا آنگونه که من توصیف می‌کنم ممکن است نباشند. همانطور که قبلا نیز اشاره کردم هدف من اینست که شما هر مفهومی را درست درک کنید و به کار ببندید.
4. بیشتر این کتاب از کلمة ثروتمندان و فقرا استفاده شده است و کمتر از افراد طبقة متوسط گفته می‌شود. زیرا طبقة متوسط طرز فکری آمیخته از افراد ثروتمند و فقیر را دارند. هدف من این است که شما بیشتر نوع تفکر افراد ثروتمند را فرا بگیرید.
امیدوارم با نوشتن این کتاب توانسته باشم کمکی هرچند ناچیز برای همة کسانی باشم که با سعی و کوشش فراوان در راه تأمین معاش زندگی خود تلاش می‌کنند و مجبورند برای ادامة زندگی هیچگاه خسته نشوند و دست از تلاش برندارند و امید دارم بعد از خواندن این مطالب راه خود را پیدا کنند و همچنین کمک بیشتری به همنوعان خود نمایند. و به امید روزی که همة ما بتوانیم از نعمت‌هایی که خداوند در وجود همة انسان‌های روی زمین قرار داده است، که سرآمد همة آنها مغز می‌باشد استفادة درست کنیم.

در آخر از همة شمایی که این کتاب را مطالعه می‌کنید تقاضا دارم که با تمام وجود و از صمیم قلب بخواهید که ثروتمند شوید.

کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن