کتاب Rising Strong

کد کتاب : 122480
شابک : 978-0812985801
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 290
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
زبان کتاب : انگلیسی
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 اسفند

معرفی کتاب Rising Strong اثر برنه براون

برنه براون ، دانشمند علوم اجتماعی ، گفتگویی جهانی را درباره شجاعت ، آسیب پذیری ، شرم و شایستگی را برانگیخته است. کار پیشگامانه او یک حقیقت عمیق را کشف کرد: آسیب پذیری - تمایل به حضور در صحنه و بدون هیچگونه تضمینی برای نتیجه گرفتن – این تنها راه برای داشتن عشق بیشتر، تعلق بیشتر و خلاقیت و شادی بیشتر است. اما زندگی شجاعانه همیشه آسان نیست: ما به ناچار خواهیم لغزید و سقوط خواهیم کرد.
این برخاستن پس از سقوط است که براون به عنوان سوژه ی خود در کتاب با اقتدار برخاستن انتخاب می کند. براون به عنوان یک محقق نظریه مستدل ، به طیف وسیعی از افراد گوش داده است - از رهبران شرکت های 500 و ارتش فورچون گرفته تا هنرمندان ، زوج هایی که در روابط طولانی مدت هستند ، معلمان و والدین - داستان های شجاع بودن ، سقوط و ... را زیاد شنیده است. او از خود پرسید ، این افراد با روابط قوی و دوست داشتنی ، رهبرانی که خلاقیت پرورش می دهند ، هنرمندانی که نوآوری می کنند و روحانیونی که از طریق ایمان و رمز و راز با مردم همراه می شوند ، چه چیزهای مشترکی دارند؟ پاسخ واضح بود: آنها قدرت احساسات را می شناسند و از ناراحت شدت نمی ترسند.
قدم زدن در درون داستانهای آسیب دیدگی ما می تواند احساس خطر ایجاد کند. اما روند بازیابی جایگاهمان در میانه ی مبارزه جایی است که شهامت ما آزمایش می شود. داستان های مبارزه ما می تواند داستان های بزرگی باشد ، مانند از دست دادن شغل یا پایان یک رابطه ، یا داستان های کوچکتر ، مانند درگیری با یک دوست یا همکار. صرف نظر از اندازه و شرایط ، روند با اقتدار برخاستن همان است : ما با احساسات خود را ارزیابی می کنیم و درباره آنچه احساس می کنیم کنجکاو می شویم. ما با داستان هایمان غرغر می کنیم تا به جایی از حقیقت برسیم. و ما این روند را هر روز زندگی می کنیم ، تا زمانی که عملی شود و چیزی کم از انقلابی در زندگی ما ایجاد نکند. براون می نویسد این فرآیند است که بیشترین اطلاعات را در مورد آنچه که هستیم به ما می آموزد.

کتاب Rising Strong

برنه براون
برنه براون، زاده ی 18 نوامبر 1965، محقق، استاد دانشگاه و نویسنده ی آمریکایی است.براون در تگزاس به دنیا آمد. او در رشته ی امور اجتماعی تحصیل کرده است و مدرک کارشنای خود را در سال 1995 از دانشگاه تگزاس، مدرک کارشناسی ارشد را در سال 1996 و مدرک دکترای خود را در سال 2002 از دانشگاه هیوستون گرفته است.براون، تحقیقات جامع خود را در زمینه ی هدایت و رهبری کاربردی در خانواده، مدارس و جوامع، از دانشگاه هیوستون آغاز کرد و سخنرانی هایش در همایش های تد، در زمره ی پربیننده ترین سخنرانی های تاریخ این مجموعه ...