کتاب وقتی عاشق شدیم

Since We Fell
کد کتاب : 12784
مترجم :
شابک : 9786009782307
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 500
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 26 تیر

فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز

برگزیده بهترین رمان های جنایی(Booklist)

بهترین کتاب 2017(Bookpage)

بهترین کتاب 2017(Popsugar)

کتاب سال(Barnes and Noble)

لهان استاد شخصیت های پیچیده انسانی است که با استادی به حالت های تردید و موقعیت های مختلف نفوذ میکند.(Gillian Flynn)

معرفی کتاب وقتی عاشق شدیم اثر دنیس لیهان

وقتی که عاشق شدیم،زندگی یک روزنامه نگار به نام راشل چیلدز میباشد که بعد از یک فروپاشی ذهنی اکنون بعنوان یک بیمار روانی زندگی میکند.اما به هر جهت او از زندگی ایده آلش با همسرش لذت میبرد.تا اینکه در یک بعدازظهر بارانی یک برخورد اتفاقی آن زندگی ایده آل را به آشوبی تبدیل میکند.راشل فریب میخورد و در یک بازی جنون آمیز و خشن گرفتار میشود.او باید قدرتی پیدا کند که بر ترس های غیر قابل باورش و حقیقت های تغییر دهنده ذهنیش چیره شود.وقتی که عاشق شدیم رمانی از تنش های عمیق روانشناختی است.

کتاب وقتی عاشق شدیم

دنیس لیهان
دنیس لهان (انگلیسی: Dennis Lehane؛ زادهٔ ۴ اوت ۱۹۶۵) نویسنده ی داستان های معمایی و جنایی اهل ایالات متحده آمریکا است.رمان‌های او همیشه مورد توجه فیلم‌سازان مطرح هالیوود بوده و تا به امروز نیز چندین فیلم مهم و بزرگ با اقتباس از آثار او ساخته ‌شده‌اند که خود در برخی از آن‌ها به‌عنوان فیلم‌نامه‌نویس همکاری داشته است. از معروف‌ترین فیلم‌های ساخته‌شده از آثار او می‌توان به این‌ها اشاره کرد: فیلم رودخانه‌ی مرموز که از روی رمانی ب...
قسمت هایی از کتاب وقتی عاشق شدیم (لذت متن)
آغاز رابطه ی عاشقانه ی آن ها ریچل را لبریز از حس آرامشی کاذب کرد. کم وبیش خودش را متقاعد کرده بود که حمله های عصبی موضوعی مربوط به گذشته بوده، گرچه این آخرین حمله حادترینشان بود. اولین قرار رسمی او و برایان شامل یک فنجان قهوه بود که صبح روز بعد از دیدارشان نوشیدند. شب قبل ریچل هیجان زده تر از آن بود که بتواند پشت فرمان بنشیند، پس کمی بریزوبپاش کرد و اتاقی رو به رودخانه در هتل وستین کاپلی اسکوئر گرفت.

مادرش، که هرگز ازدواج نکرد، کتاب معروفی نوشته بود در باب چگونگی متأهل باقی ماندن. فصل های کتاب بر اساس مراحلی نام گذاری شده بود که الیزابت چایلدز، دارندهٔ مدرک دکترا، در تمام روابطی که با کشش دوطرفه آغاز می شود شناسایی کرده بود. عنوان کتاب راه پله بود و آن قدر موفقیت آمیز از آب درآمد که مادرش مجاب شد (یا به قول خودش به زور «وادار» شد) به نوشتن دو کتاب دیگر در ادامهٔ کتاب اول، بالا رفتن مجدد از راه پله، و پله های راه پله: کتاب تمرین؛ هر کدام از این دو کتاب فروشی ضعیف تر از کتاب قبلی داشت.

وقتی عشق می ورزی و عشقی دریافت نمی کنی بهتر است بی خیال عاشق شدن شوی می دانم واقعیت دارد اما این را هم می دانم که نمی توانم تو را از قلبم بیرون کنم.