کتاب همه بدون استثنا

Every Last One

مشخصات کتاب همه بدون استثنا
مترجم :
شابک : 978-6226652131
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 352
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 25 آبان

نامزد بهترین کتاب داستانی گودریدز سال 2010

معرفی کتاب همه بدون استثنا اثر آنا کوئیندلن

همه بدون استثنا را «مادرانه ترین تراژدی عصر ما» توصیف کرده اند. رمانی خلاقانه و نفس گیر از «آنا کوئیندلن» نویسنده و روزنامه نگار برجسته آمریکایی که سال ها در نیویورک تایمز ستون ثابت داشته است. و بابت این ستون جایزه ی پولیتزر را از آن خود کرده است. در سال 1998 نیز از رمان شبه اتوبیوگرافیک او با نام یک چیز واقعی فیلمی با بازی مریل استریپ و رنه زلوگر ساخته شد. تعداد زیادی از رمان های کوئیندلن حول محور مادر و به خصوص مادر خودش است که در چهل سالگی، درگذشت. رمان «همه بدون استثنا» روایت سرگذشت یک خانواده ی آمریکایی است که مادر خانواده، ماری بث، نقش کانونی و محوری در آن بازی می کند.

در این رمان نفس گیر و زیبا پرتره ای فراموش ناشدنی از یک مادر، یک پدر، یک خانواده و پیامدهای ویرانگر و خشونت آمیز آنچه به نظر رفتارهای پیش پا افتاد? این خانواده می آید ترسیم می شود. «همه بدون استثنا» رمانی فراموش ناشدنی درباره ی زنی است که ترس هایش را می شناسد و قدرت زنده ماندن را می یابد... رمانی مسحورکننده. با داستانی بی نظیر.

کتاب همه بدون استثنا

آنا کوئیندلن
کویئندلن دارای پدری ایرلندی و مادر ی ایتالیایی و خود زاده فیلادلفیا در ایالات متحده است. حرفه‌اصلی او نویسندگی و روزنامه‌نگاری است. کویئندلن در مقام نویسنده خالق آثاری چون واقعی، سیاه و کبود، زندگی آرام با خرده‌های نان و دره میلر به شمار می‌رود.او همچنین خالق زندگی‌نامه‌هایی از مشاهیر فرهنگی جهان نیز هست که با عنوان «شمع‌های بسیار»، «کیک فراوان» و «راهنمای مختصر برای زندگی بهتر» است که برخی از آنها دارای فروش میلیونی در جه...