کتاب همه بدون استثنا

Every Last One
کد کتاب : 14981
مترجم :
شابک : 978-6226652131
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 352
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 7 خرداد

نامزد بهترین کتاب داستانی گودریدز سال 2010

معرفی کتاب همه بدون استثنا اثر آنا کوئیندلن

در این رمان نفس گیر و زیبا پرتره ای فراموش ناشدنی از یک مادر، یک پدر، یک خانواده و پیامدهای ویرانگر و خشونت آمیز آنچه به نظر رفتارهای پیش پا افتاده می آید ترسیم می شود. مری بث لاتام زندگی خود را در حول خانواده ،مراقبت از سه فرزند نوجوان و حفظ آیین های زندگی روزمره خود ساخته است وقتی یکی از فرزندانش افسرده می شود ، مری روی او تمرکز می کند ، و با دیدن یک خشونت تکان دهنده شگفت زده می شود. آنچه پس از آن اتفاق می افتد ، شهادت به قدرت عشق و عزم زن است ، و به خطوط نامرئی امید و شفابخشی که انسان را به دیگری متصل می کند. درنهایت ، همانطور که در نثر فریبنده آنا کویندلن نشان داده شده است ، «هر آخرین» رمانی در مورد روبرو شدن با چیزهایی است که ما بیشتر از آن ترس داریم ، در مورد یافتن راه هایی برای سفر به مسیری که هرگز قصد سفر در آن را نداشته ایم و زندگی که حتی در رویاها ی مان هم خوابش را نمی دیدیم اما شجاعت آنرا پیدا میکنیم که برای موفقیت در آن تلاش کنیم.
«همه بدون استثنا» رمانی فراموش ناشدنی درباره ی زنی است که ترس هایش را می شناسد و قدرت زنده ماندن را می یابد... رمانی مسحورکننده. با داستانی بی نظیر.

کتاب همه بدون استثنا

آنا کوئیندلن
کویئندلن دارای پدری ایرلندی و مادر ی ایتالیایی و خود زاده فیلادلفیا در ایالات متحده است. حرفه‌اصلی او نویسندگی و روزنامه‌نگاری است. کویئندلن در مقام نویسنده خالق آثاری چون واقعی، سیاه و کبود، زندگی آرام با خرده‌های نان و دره میلر به شمار می‌رود.او همچنین خالق زندگی‌نامه‌هایی از مشاهیر فرهنگی جهان نیز هست که با عنوان «شمع‌های بسیار»، «کیک فراوان» و «راهنمای مختصر برای زندگی بهتر» است که برخی از آنها دارای فروش میلیونی در جه...
نکوداشت های کتاب همه بدون استثنا
In a tale that rings strikingly true, [Anna] Quindlen captures both the beauty and the breathtaking fragility of family life
در داستانی که به طور شگفت آوری درست به نظر می رسد ، [آنا] کویندلن زیبایی و شکنندگی چشمگیر زندگی خانوادگی را به تصویر می کشد.
people people

If you pick up Every Last One to read a few pages after dinner, you’ll want to read another chapter, and another and another, until you get to bed late.
اگر در بدترین حالت تصمیم بگیرید بعد از صرف شام تنها چند صفحه از آن را مطالعه کنید، مطمئنا سراغ فصل بعدی و فصل های بعد از آن خواهید رفت تا آن که از ساعت خوابتان زمان زیادی بگذرد.
Associated Press

Never read a book that made you cry? Be prepared for a deluge of tears.
تاکنون کتابی که اشک تان را درآورد نخوانده اید؟ خب بهتر است برای یک قطره ی آن آماده بشید.
USA Today USA Today

قسمت هایی از کتاب همه بدون استثنا (لذت متن)
او می گوید گناه یک احساس بی فایده است. نانسی می گوید: "اوه ، بیخیال." "گناه چیزی است که انسان را از حیوانات جدا می کند."

هنوز نوعی تنهایی منحصر به فرد در تربیت فرزند برای زنان وجود دارد. ما اغلب این کار را در انزوا انجام می دهیم. این واقعیت را اضافه کنید که در فرهنگ رقابتی و کمال گرایانه ما ، که در آن هنوز قیمتی که زن باید برای آزادی بدهد مرگ است ، تقریبا همه در مورد مادر بودن دروغ می گویند. بخشی از این دروغ گفتن وفاداری است - من نمی توانم اجازه دهم که کودک من تنها کسی باشد که نمی تواند نت های پیانو را بخواند یا بنوازد - و بخشی از آن محافظت از خود است ، زیرا ما مادری کردن را به معیاری برای موفقیت زنان تبدیل کرده ایم. پاسخ ارجح به سوال "شما چطور هستید؟" جواب همیشه "خوب" است ، و پاسخ به سوال "بچه ها چطور هستند؟" قاعدتا باید "عالی!" باشد. حتی اگر جواب های درست این سوالات "وحشتناک" و "افتضاح" باشد. من فکر می کنم این نوع ناامیدی خاص خود را ایجاد می کند به خصوص برای زنانی که تمایل زیادی به صحبت با دیگران دارند..