کتاب مجموعه ی انتخاب - انتخاب

The Selection
کتاب اول
  • 10 % تخفیف
    250,000 | 225,000 تومان
  • موجود
  • انتشارات: باژ باژ
    نویسنده:
کد کتاب : 27461
مترجم :
شابک : 978-6008939610
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 284
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 12
زودترین زمان ارسال : 19 فروردین

مجموعه ی انتخاب - انتخاب
The Selection
کتاب اول
کد کتاب : 17729
مترجم :
شابک : 978-6006225890
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 372
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب مجموعه ی انتخاب - انتخاب اثر کیارا کاس

برای سی وپنج دختر، انتخاب فرصتی برای یک جهش مادام العمر است. مجالی برای رهایی از زندگی ای که سرنوشت از بدو تولد برایشان رقم زده. جهشی به دنیای لباس های درخشان و جواهرات گرانبها. اقامت در قصری باشکوه و رقابت بر سر قلب شاهزاده مکسون جذاب. اما برای امریکا سینگر ، انتخاب شدن کابوسی وحشتناک است که او را وادار می کند از عشق پنهانش به اسپن، پسری یک طبقه پایین تر از خود دست بکشد. و بدتر از آن، منتخب بودن برای امریکا به معنای ترک خانه و ورود به رقابتی بی رحم وخشن برای تاج وتختی ا ست که او نمی خواهد. علاوه بر همه ی این مصیبت ها، زندگی در قصر نیز آن قدرها آرام ودلنشین به نظر نمی رسد؛ چرا که شورشیان با حملات خشونت بار و بی امان خود سلطنت را تهدید به سرنگونی می کنند. سپس امریکا با شاهزاده مکسون آشنا می شود . به تدریج نقشه هایی که برای خود و زندگی اش داشت به چالش کشیده می شوند و متوجه می شود زندگی ای که رویایش را در سر می پروراند، با آینده ای که حتی در تصورش نمی گنجد، قابل قیاس نیست.

در کتاب دوم انتخاب با سی وپنج دختر آغاز شد. اکنون با گروهی متشکل از شش برگزیده ی نهایی، رقابت برای به دست آوردن قلب شاهزاده مکسون شدیدتر و خشن تر از هر زمان دیگری است و امریکا هنوز در گیرودار این است که بفهمد قلبش متعلق به کیست. آیا دل در گروی مکسون دارد که می تواند زندگی اش را مانند داستان های پریان رقم بزند؟ یا هنوز عشق اولش، اسپن را دوست دارد؟ او زمان بیشتری می طلبد. اما باقی دختران برگزیده دقیقا می دانند که چه می خواهند و فرصت امریکا برای انتخاب رو به اتمام است.

در کتاب سوم زمان آن رسیده است که برگزیده ی انتخاب، شهبانو شود. هنگامی که امریکا برای شرکت در رقابت ها انتخاب شد، ختی در رویاهایش هرگز خود را نزدیک به تاج و تخت یا قلب مکسون نمی دید. اما با نزدیک شدن به پایان رقابت و درحالی که تهدیدهای شورشیان علیه قصر شرورانه تر و ویرانگرتر از هر زمان دیگری شده بود، امریکا تازه متوجه می شود که چقدر به شکست نزدیک است و تا چه اندازه می بایست برای آینده ای که آرزویش را دارد، مبارزه کند.

و در کتاب چهارم شاهزاده ایدلین در میان داستان های بسیاری از عشق و ازدواج والدینش بزرگ شده. بیست سال قبل، امریکا سینگر وارد مسابقات انتخاب شد و قلب شاهزاده مکسون را به دست آورد. پس از آن هردو سال ها به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی کردند. ایدلین همیشه این داستان پریان را رمانتیک و جذاب یافته؛ اما خود تمایلی به تکرار آن نداشته است. اگر تصمیم گیری را به عهده ی خودش می گذاشتند، تا جایی که می توانست آن را عقب می انداخت.اما زندگی یک شاهدخت هیچ گاه تماما به خود او تعلق ندارد و ایدلین هرچقدر مصرانه اعتراض می کند ، راه گریزی از مراسم انتخابی که برایش در نظر گرفته اند نمی یابد.ایدلین هرگز انتظار ندارد داستان زندگی اش به پایانی عاشقانه ختم شود؛ اما با شروع رقابت های انتخاب، ممکن است یکی از خواستگارها قلب او را تسخیر کرده، تمام احتمالات پیش رویش را به او نشان دهد... و به او ثابت کند خوشبختی تا پایان عمر آن قدرها که او همیشه فکر می کرده ناممکن نیست.

کتاب مجموعه ی انتخاب - انتخاب

کیارا کاس
کیارا کاس زاده 19 مه 1981 نویسنده آمریکایی داستان های جوانان است ، که بیشتر با مجموعه ی انتخاب شناخته می شود. کاس از دبیرستان ساکستی در ساحل میرتل فارغ التحصیل شد. او تبار پورتوریکویی دارد. او قبل از انتقال به دانشگاه رادفورد ، در دانشگاه کارولینای ساحلی تحصیل می کرد. وی مدرک تاریخ از رادفورد دارد.