کتاب دویی گربه کتابخانه

Dewey

مشخصات کتاب دویی گربه کتابخانه
مترجم :
شابک : 978-6004613293
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 280
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 24 فروردین

معرفی دویی گربه کتابخانه اثر ویکی مایرون

در یک شب زمستانی، بچه گربه ای نارنجی رنگ به کتابخانه عمومی اسپنسر آیووا پناه می آورد و صبح روز بعد، ویکی مایرون، مدیر کتابخانه، او را پیدا میکند. مایرون مادری تنهاست و با مشکلات زیادی از جمله سرطان سینه، مرگ اعضای خانواده و همسری الکلی دست و پنجه نرم می کند؛ دویی از همان لحظه اول قلب او و تمام کارکنان کتابخانه راتسخیر میکند و نوزده سال تمام همراه لحظات تلخ و شیرین آن ها می شود و دویی با مایرون قایم باشک بازی می کند و ذهن او را میخواند و با حس ششم قوی اش می تواند تشخیص دهد چه کسی در لحظه بیشتر به او نیاز دارد.
دویی، گربه کتابخانه، رفته رفته شهرت جهانی پیدا می کند و به چهره ای محبوب در رسانه ها تبدیل می شود. او دیگر فقط یک دوست نیست. بلکه مایه افتخار جامعه کشاورزانی است که در تلاش اند بحران اقتصادی ای را که مدت هاست گریبان گیرشان شده. پشت سر بگذارند. این کتاب نه تنها به خاطر به زنده نگه داشتن یاد یک گربه نوشته شده، بلکه نامه ای است عاشقانه برای کتابداران و کتاب دوستان.

کتاب دویی گربه کتابخانه

ویکی مایرون
ویکی مایرون (زاده 19 1947 در اسپنسر ، آیووا) نویسنده و کتابدار آمریکایی است. بیش از 20 سال مدیر کتابخانه عمومی اسپنسر بود، مایرون را بیشتر به خاطر کتاب خود "دیویی: گربه کتابخانه ای کوچک شهر که جهان را لمس کرده است"، که با برت واتر نوشت، مشهور شد. این کتاب بیش از یک میلیون نسخه در سطح بین المللی فروخته و بیش از شش ماه در لیست پرفروش ها قرار گرفت. این کتاب در مورد گربه ای است که او در کتابخانه و تأثیرات جالب توجه او بر اهالی شهر، آن را یافته و از آن مراقبت می کند. داستان گربه کتابخانه قبل از مر...