کتاب بازی دهلیز

Bazi-e Dehliz

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 18,000 | 16,200 تومان

  • موجود
  • انتشارات: سنگ سنگ
    نویسنده:
مشخصات کتاب بازی دهلیز
شابک : 978-6229582749
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 112
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 19 فروردین

معرفی کتاب بازی دهلیز اثر سوگل اباذری

سوگل اباذری کارشناس سینما و کارشناس ارشد پژوهش هنر است. او تاکنون بیش تر به عنوان کارگردان تئاتر و سینما فعالیت داشته و این رمان نخستین کتاب او در مقام داستان نویس است. بازی دهلیز از نظر نمادگرایی و نفوذ به دهلیزهای تو در توی خواب و رویا، اثر متفاوتی است، داستانی که از یک سو ریشه در موسیقی و معانی مختلف آن دارد و از سوی دیگر، با بهره گیری از امکانات گسترده ی سورئالیسم، به ذهن انسان و ناخودآگاه جمعی وفردی آن نقب میزند.
بازی دهلیز داستان حس ها و اندیشه های متفاوت مادر و دختری است که در ارتباط با یکدیگر، به شکلی از سلوک و دریافت درونی میرسند.
در این فکرها بودم که چشمم دوباره به کلبه ی چهار فصل هدیه افتاد به سمت آن رفتم و بیشتر از همیشه به نقاشی هایی که از فصل ها در چهار زاویه ی آن کشیده بود، دقت کردم. انگار برای بار اول بود که آن ها را می دیدم و حالا به نظرم می آمد که نقشه ی یک دهلیز را شاید به شیوه ی فکری آلیس در سرزمین عجایب برای خودش کشیده است. وقتی به کلبه نزدیک تر شدم تا نقاشی فصل بهار را ببینمف هدیه آمد و گفت:«مامان جان، حالا وقتشه که از روی نقشه دهلیز، راه هایی رو توی جنگل نشونت بدم.

کتاب بازی دهلیز