کتاب اسم این کتاب راز است!

The Name of This Book Is Secret
کد کتاب : 19873
مترجم :
شابک : 978-6004623971
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 319
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 12 آبان

نامزد جایزه ادگار سال 2008

برنده جایزه انتخاب خوانندگان جوان پنسیلوانیا سال 2011

نامزد جایزه انتخاب کودکان آیووا سال 2011

معرفی اسم این کتاب راز است! اثر چی نیموس بوش

کتاب "اسم این کتاب راز است" یک رمان فانتزی است که در سال 2007 برای خوانندگان نوجوان توسط چی نیموس بوش به نگارش در آمده است.کتاب ماجراهای دو کودک به نام های کس و مکس ارنست را شرح میدهد که در حال تحقیق در مورد مرگ اسرار آمیز یک جادوگر محلی به نام پیترو برگامو در حال تحقیق هستند.در طول کتاب نویسنده مکررا خود را به خاطر نوشتن آن سرزنش میکند تا آنجا که میخواهد نظرش را عوض کند و کتاب را نیمه رها کند.ولی علی رغم سرزنش های بسیار بالاخره کتاب را تمام میکند.
یک مامور املاک اموات به نام گلوریا جعبه ای اسرار آمیز را در خانه جادوگری مرده پیدا میکند و آن را به مغازه خرت و پرت فروشی پدر بزرگ کس میفروشد.کس این جعبه را در مغازه میبیند و آن را با خود به مدرسه میبرد.در مدرسه طی اتفاقاتی با مکس ارنست آشنا میشود و به مکس ماجرای جعبه اسرار آمیز را میگوید و هردو تلاش میکنند رمز جعبه را کشف کنند و سرانجام موفق میشوند این کار را بکنند و متوجه میشوند که باید به خانه جادوگر بروند و دفترچه خاطرات او را پیدا کنند. در همین حین یک زن و شوهر هم در جستجوی دفترچه خاطرات هستند و سعی میکنند این دفترچه را از چنگ کس و مکس ارنست در بیاورند...
همچنین یک سال بعد از انتشار این کتاب،کتاب دیگری در ادامه این کتاب چاپ شد به نام: "اگر داری این را میخوانی کار از کار گذشته"

کتاب اسم این کتاب راز است!

چی نیموس بوش
اسم مستعار بوش نام قلم رافائل سیمون، نویسنده سری کتاب های داستانی سری و سریال The Bad Books و همچنین دو عنوان مستقل است. وی تاکنون 12 کتاب منتشر کرده است که هر کدام به طور گسترده خوانده شده اند.بوش مدتها بود که مشکوک به نویسندگی با نام اصلی رافائل سیمون بود، اگرچه بوش این مسئله را مورد شک قرار داد تا اینکه "به عنوان سیمون" در 8 مه 2016، سرمقاله ای در نیویورک تایمز "بیرون آمد".
نکوداشت های اسم این کتاب راز است!
دراین کتاب شاهد تعلیق مداوم هستیم. این تعلیق در انتهای هر فصل، ممکن است باعث شود شما بعضی شبها دیرتر بخوابید یا گاهی، صبحها زودتر از خواب بیدار شوید فقط به این دلیل که نمیتوانید کتاب را کنار بگذارید.
Guardian Guardian

قسمت هایی از اسم این کتاب راز است! (لذت متن)
کتابها هم میتوانند احساسات را برانگیخته کنند و گاهی احساسات از ایده ها هم دردسرسازترند. احساسات همیشه مردم را به انجام هر کاری واداشته اند، کارهایی که بعدا از آن پشیمان شده اند؛ مثل..اوه مثل پرتاب کتاب به سمت کسی دیگر.

فقط کتاب های بد در نهایت خوب تمام میشوند.اگر کتابی خوب باشد همیشه آخرش بد تمام میشود چون تو دلت نمی خواهد که کتاب تمام شود.