کتاب پس از جهان لرزه 1

Dragon's Green
(دره ی اژدها)
کد کتاب : 22819
مترجم : فرنوش فدایی
شابک : 978-6004624213
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 354
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 17 خرداد

نامزد جایزه کتاب لیدز سال 2018

معرفی کتاب پس از جهان لرزه 1 اثر اسکارلت تامس

پنج سال قبل با یک جهان ­لرزه­ ی بزرگ، کره ­ی زمین از هر نوع تکنولوژی مانند، اینترنت و موبایل و... خالی شده است. ایفی که در جریان جهان لرزه مادرش اورلیا را گم کرده، با پدر خودخواه و نامهربان و نامادری بی عاطفه ای زندگی می کند که فقط به رژیم و ورزش کردن و دختر کوچک ترش اهمیت می دهد. ایفی به مدرسه ی مخصوص کودکان مشکل دار، بااستعداد و با انرژی جادویی فرستاده می­ شود و در آن مدرسه با چهار دانش آموز با قدرت های جادویی دیگر آشنا می شود.
ایفی با خواندن یکی از کتاب های جادویی به نام اژدهای سبز که پدربزرگش گرفین به او هدیه داده، به همراه این چهار نفروارد سرزمین جادو می شوند و طی ماجراجویی های بسیار با دیبری ها مبارزه می­کنند. ایفی در سرزمین جادو، افرادی از اتحادیه ی جادوگران خوب را می بیند که به او می گویند باید به دنیای واقعی برگردد و کتاب اژدهای سبز را نابود کند تا خودش آخرین خواننده ی کتاب باشد و بتواند تمام انرژی جادویی کتاب را از آن خود کند.

کتاب پس از جهان لرزه 1

اسکارلت تامس
اسکارلت تامس (Scarlett Thomas) (زاده 5 ژوئیه [2] 1972 در Hammersmith) نویسنده انگلیسی است که داستانهای معاصر پست مدرن را می نویسد. وی ده رمان از جمله پایان آقای Y و PopCo ، و همچنین سری کتاب های کودکان Worldquake و Monkeys With typewriters را منتشر کرده است، کتابی در مورد چگونگی باز کردن قدرت قصه گویی. او استاد نویسندگی خلاق و داستان های معاصر در دانشگاه کنت است.