کتاب خلبان کوچک

Khalaban-e Kouchak
سلام کلاس اولی ها 11
کد کتاب : 23290
شابک : 978-9643372871
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 16
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 19
زودترین زمان ارسال : 19 خرداد

معرفی کتاب خلبان کوچک اثر داریوش صادقی

" یک شب امین که خیلی خسته است می خوابد و خواب می بیند که خلبان شده است. او سوار بر هواپیمای کوچکش در آسمان بزرگ پرواز می کند و از آسمان به دیدن ماه و زمین و خورشید لذت می برد. با هواپیمایش به آنها نزدیک می شود و تجربه های جدیدی را بازگو می کند…"
متن فوق قسمتی از داستان کتاب بوده و با هدف آشنایی ابتدایی با زمین و خورشید و ماه و نسبت اندازه آنها با یکدیگر گردآوری شده و توسط انتشارات کتاب نیستان در 16 صفحه به چاپ رسیده است. از خصوصیت آموزشی این کتاب می توان به موارد ذیل اشاره کرد: ۱. جهت تقویت مهارت خواندن جملات ساده. ۲. ایجاد علاقمندی به کتاب و تقویت عادت به مطالعه. ۳. افزایش حس اعتماد به نفس در خواندن یک کتاب بطور کامل. ۴. آشنایی با کلمات جدید و ساده.

کتاب خلبان کوچک

داریوش صادقی
داریوش صادقی، متولد ۱۳۵۴ تهرانکارشناس زبان و ادبیات فارسیکارشناس ارشد روان شناسی عمومیمدیر مرکز توسعۀ ارتباطات و فن آوری پژوهشعضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوانمدرس مراکز آموزش و پرورش مناطق ۱-۴-۸-۱۲ در سال های ۱۳۷۷ تا ۱۳۷۹مدرس دارالتحفیظ قرآن کریم سالهای ۱۳۷۱ الی ۱۳۷۵مدرس دوره های تربیت مربی کودکان و نوجوانانمولف بیش از ۹۰ جلد کتاب، مقاله و پژوهش های علمیتالیفات۱- مجموعه کتاب های سلام کلاس اولی ها ۲۰ جلد سال ۱۳۸۰۲- مجموعه کتاب های آسان بخوانیم ۴ جلد ۱۳۸۳۳- مجموعه کتابهای راحت بخوانیم ۱۰ جلد ۱...
دسته بندی های کتاب خلبان کوچک