کتاب خرگوش کوچولو در گالری

Miffy At The Gallery
کد کتاب : 23506
مترجم :
شابک : ‏‫‭978-6001520907
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 28
سال انتشار شمسی : 1390
سال انتشار میلادی : 1997
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 29 خرداد

معرفی کتاب خرگوش کوچولو در گالری اثر دیک برونا

خرگوش کوچولو با هر نقاشی و اثر هنری به اندازه ی فهم خودش ارتباط برقرار کرده و آن را برای خود ملموس می کند. پدر و مادرش نیز با دادن اطلاعات درست و ساده به او در درک آثار و کشف آن ها کمک می کنند.
خرگوش کوچولو خوشحال است؛ آثار هنری به او امکان کشف دنیای جدیدی را دادند. دنیایی که هر چند برایش ناشناخته بوده اما به اندازه خودش توانسته آن را درک کند.
خرگوش کوچولو مصداق کودک ماست. کودک از راه های گوناگون به کشف محیط اطراف خود و جهان می پردازد. او در مواجهه با اثر هنری از دریچه ای تازه ای (که همان ذهن هنرمند است) به دنیا نگاه می کند و هر چند آن را خیلی درک نکند اما به اندازه ی رشد ذهنی خود با آن ارتباط برقرار می کند. در حقیقت او به طور غیرمستقیم با خلاقیت و نگاه های نو و متفاوت آشنا می شود.
در این روند والدین و مربیان می توانند با پاسخ گویی درست به سوالات کودک و سهیم شدن در تجربه های تازه ی او در درک جهانی نو و خلاق همراهی اش کنند.

کتاب خرگوش کوچولو در گالری

دیک برونا
دیک برونا (23 اوت 1927 - 16 فوریه 2017) نویسنده، هنرمند، تصویرگر و طراح گرافیک هلندی بود.برونا به خاطر كتاب هاي كودكانش كه نوشته و تصویرگری کرده، و بیش از 200 کتاب است، شناخته شده بود. مهمترين خلقت او ميفي (نجنتجه در هلندي اصيل) بود، يك خرگوش كوچك با خطوط گرافيك سنگين، اشكال ساده و رنگ هاي اوليه. برونا همچنین داستان هایی را برای شخصیت هایی مانند لوتی، کشاورز جان و هتی خارپشت ایجاد کرد.گذشته از فروشگاه پربار كتاب كودكان، برونا همچنين جلد كتاب، پوسترها و مواد تبليغاتي را براي انتشارات پدرش A.W....