کتاب مرگ بالای درخت سیب

Der Tod auf dem Apfelbaum
کد کتاب : 25902
مترجم :
شابک : 978-9643189235
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 39
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 19 تیر

معرفی کتاب مرگ بالای درخت سیب اثر کاترین شارر

« مرگ بالای درخت سیب » داستان روباهی است که با زیرکی مرگ را بالای درخت سیب به دام می اندازد تا عمر جاودان داشته باشد و تا ابد زنده بماند اما آیا این زندگی ابدی، برایش خوشبختی به همراه دارد؟
روباه خود را مالک درخت سیب جلوی لانه اش می داند و دلش نمی خواهد حیوان های دیگر از میوه های آن استفاده کنند. روباه پیر است اما هنوز زیرک است و چشم هایش تیز و پرقدرت اند. روباه، راسویی جادوگر را به دام می اندازد و راسو در ازای آزادی اش، به او قول می دهد یک آرزوی روباه را برآورده کند. روباه آرزو می کند هر کسی که از درخت سیب بالا برود به آن بچسبد و نتواند جدا شود. این جادو را تنها روباه می تواند باطل کند. خبر به زودی همه جا می پیچد و دیگر کسی جرأت نزدیک شدن به درخت را ندارد. سال ها به خوشی و خرمی سپری می شوند تا روزی روباه با زیرکی کاری می کند که مرگ به درخت بچسبد تا از دستش رها شود. مرگ اسیر می شود و روباه در امان می ماند؛ اما این پایان ماجرا نیست…

کتاب مرگ بالای درخت سیب

کاترین شارر
كاترین شارر (متولد: 1969 ، بازل ، سوئیس) یك نویسنده سوئیسی و تصویرگر كتاب های کودکان است كه در سال 2012 نامزد دریافت جایزه هانس كریستین اندرسن شد. او در دانشگاه بازل تدریس می كند.