کتاب دفترچه 100 درصد خوشبختی من

100 % Bonheur
کد کتاب : 26154
مترجم :
شابک : 978-6002535641
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 165
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 9 مهر

معرفی کتاب دفترچه 100 درصد خوشبختی من اثر رافائل ژیوردانو

دفترچه کوچک به خوشبختی! که در قالب یک فهرست شکل گرفته است. این دفترچه کوچکی است که می تواند یک خودآموز باشد ،و ما را وادار می کند تا فعالانه به مفاهیم کلیدی از قبیل حکمت و فلسفه زندگی همچنین پذیرش ، اعتماد به نفس یا آزادی ، که به ترتیب حروف الفبا ذکر شده اند، تأمل کنیم تا زندگی خود از الف تا نون آن را سامان دهیم. با نوشتن افکار و احساسات خود به آن نظم دهیم و در نتیجه ، به سمت رفاه و آرامش بیشتر در زندگی روزمره خود ، در دفتر کار، با خانواده و بین دوستان برویم. این دفترچه راهنما همراه تغییرات شما خواهد بود که می توانید با آن صفحه جدید از زندگی خود را باز کنید.

رافائل جیوردانو نویسنده ، متخصص خلاقیت و رشد شخصی است. امروز ، او منحصرا وقت خود را به نویسندگی اختصاص داده است، اما بیش از ده سال با شرکت ها به عنوان مربی در خلاقیت / نوآوری ، ارتباطات ، انسجام تیم و مدیریت استرس همکاری کرده است. وی دارای گواهینامه بسیاری از متدها ، از جمله MBTI و Process Com است. او در ابتدا از دانشکده هنر و فنون ارتباطات استین فارغ التحصیل شد ، وجود خلاقیت او را، هم در رویکرد آموزشی و هم در کتابهایش می توان دید. او نویسنده کتاب خودیاری (زندگی دوم شما شروع می شود وقتی می فهمید که فقط می توانید یکی داشته باشید) است او همچنین نویسنده دو رمان پرفروش (روزی که شیرها سالاد سبز می خورند) و (کوپید بال های مقوایی دارد) می باشد.

کتاب دفترچه 100 درصد خوشبختی من

رافائل ژیوردانو
رافائل ژیوردانو یک رمان نویس فرانسوی است که در پاریس متولد شده است.رمان زندگی دوم شما ... از سپتامبر 2017 فراتر رفت، بعد از انتشار آن در قالب جیبی، بیش از 580،000 فروش غیر از جیبی و بیش از 100000 نسخه در خارج از کشورفروخته شد، در سپتامبر 2017، از میلیون ها نسخه فروخته شد.