کتاب بتمن شوالیه تاریکی

Batman: Knightfall
جلد 1 - سرآغاز بتمن
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 37,000 | 33,300 تومان

  • موجود
  • انتشارات: باژ باژ
    نویسنده:
کد کتاب : 29239
مترجم :
شابک : 978-6222191221
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 284
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1994
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 15 آذر

معرفی کتاب بتمن شوالیه تاریکی اثر دنیس اونیل

بروس وین مرده. وارث جوان امپراتوری وین هفت سال پیش ناپدید شد. ثروت انبوه او را بخشیدند و موج جرایمی که با قتل فجیعانه ی والدینش آغاز شد، شهر گاتهام را به جهنم تبدیل کرده. آخرین سنگرهای مقاومت در برابر فساد، یعنی پلیس هایی که نمی شود خریدشان و دادستان هایی که از تهدید نمی ترسند، کم تعداد و ضعیف شده اند؛ و خیلی سریع به کمک احتیاج دارند.
یک دنیا دورتر، در زندانی هیمالیایی، مردی سرسخت و بدون نام هر روز برای زنده ماندن می جنگد. هفت سال را به گشتن دور دنیا و مطالعه ی ذهن مجرمان گذرانده تا پاسخی برای معمای زشت کودکی اش پیدا کند. اما گویا در این مدت چیزی هم دنبال او می گشته. بروس وین اینجا، در تاریک ترین گوشه های خشمش، به هویت خویش پی می برد و مردی معمولی، اسطوره می شود.

کتاب بتمن شوالیه تاریکی

دنیس اونیل
دنیس جوزف اونیل (3 مه 1939 - یازدهم ژوئن 2020) یک نویسنده و سردبیر کتاب طنز آمریکایی بود، به طور عمده برای طنزهای Marvel و DC Comics از دهه 1960 تا 1990 و ویراستار گروه برای خانواده های Batman از عناوین تا زمان بازنشستگی بود.آثار مشهور او شامل Green Lantern / Arrow Green و Batman با نیل آدامز است. در این اجرا بود که اویلیل بتمن های شرور Ra-al Ghul و Talia al Ghul را با هم ایجاد کرد. اثر برجسته دیگر وی شامل اجرای برنامه های The Shadow با مایکل کالوتا و سؤال با دنیس کاوان است. او به عنوان یک وی...