کتاب روانشناسی ابراز وجود

Your Perfect Right
کد کتاب : 31088
مترجم :
شابک : 978-9644043352
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 240
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1970
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 2 تیر

معرفی کتاب روانشناسی ابراز وجود اثر رابرت البرتی

آیا هرگز در حالتی گیر کرده اید که احساس ناامیدی و ناتوانی بکنید و ندانید که چگونه باید رفتار کنید؟
آیا تا به حال دیگران شما را برای انجام خواسته هایشان تحت فشار قرار داده اند بطوری که شما از سر اجبار و برخلاف میل خود تسلیم شده باشید؟
اگر چنین مواردی در زندگی شما بارها و بارها تکرار شده باشد، حتما لازم است که روش هایی را بیاموزید که بتوانید در چنین شرایطی رفتار مناسبی داشته باشید.
ابراز وجود یعنی اینکه دل و جرات داشته باشید و بتوانید از حق خود و خواسته خود دفاع کنید و نگذارید حق شما ضایع گردد و یا مجبور به کاری شوید که تمایلی به آن ندارید. افرادی که در این زمینه مشکل دارند، بازیچه خواسته های دیگران می شوند و دائما احساس ناراحتی از وضعیت موجود دارند و خود را سرزنش می کنند. راه حل این کار سرزنش کردن خود نیست. روش هایی را باید یاد بگیرید تا برای همیشه از این مشکلات دور شوید.
دنیا بسیار کوچک و روابط انسانی بسیار حیاتی و تعیین کننده است. آنچه دنیا اکنون احتیاج دارد این است که بتوانید از مهارتهای ابراز وجود برای ایجاد روابطی سالم، دوست داشتنی و مبتنی بر برابری استفاده کنید. این کتاب وسیله خوبی در جهت حرکت به سوی تحقق این هدف می باشد.

کتاب روانشناسی ابراز وجود

رابرت البرتی
دکتر رابرت آلبرتی، به دلیل نوشتن و ویرایش، مورد تقدیر بین المللی قرار گرفته است که اغلب به عنوان "استاندارد طلایی" برای خودیاری روانشناختی مورد ستایش قرار می گیرد.