کتاب دوران جدید عالم

The new era of the universe
کد کتاب : 31547
شابک : 978-9642951741
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 312
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 5 آبان

معرفی کتاب دوران جدید عالم اثر سید علی خامنه ای

در این کتاب به رویکرد انتقادی انقلاب اسلامی نسبت به جهان متجدّد غربی و مبتنی بر سخنان رهبر معظّم انقلاب اسلامی، به تفصیل پرداخته شده است.
کتاب حاضر، شامل دو بخش کلّی است: «انقلاب اسلامی و غرب متجدّد» و «غرب شناسی و تجدّدشناسی انتقادی»؛ که مطابق با فهرست کتاب، فصولی متناسب با این دو بخش، مدوّن و منقّح شده اند.
در مجموع مطالعه ی این کتاب، برای همگان به خصوص مسئولان محترم نظام اسلامی و کارشناسان مختلف عرصه های تدبیر کشور، راهگشا و مفید خواهد بود؛ چرا که بیان روان، حکمت عیان، منطق مستحکم و دلالتهای جامع در گفته ها و نوشته های معظّم له، در بینش و داوری اهالی تأمّل، بسیار موثّر و پربرکت خواهد بود.

کتاب دوران جدید عالم

سید علی خامنه ای
سید علی حسینی خامنه (زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۱۸، مشهد) معروف به سید علی خامنه‌ای، روحانی مسلمان، مجتهد، مرجع تقلید شیعی و امام جمعهٔ تهران و دومین رهبر جمهوری اسلامی ایران است. وی طبق اصول ۱۰۷ و ۱۱۰ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، عالی‌ترین مقام کشور و فرمانده کل نیروهای مسلح محسوب می‌شود. او رئیس بنیاد دائرةالمعارف اسلامی نیز می‌باشد.خامنه‌ای از ۴ سالگی در مکتب‌خانه شروع به تحصیل کرد. سپس به مدرسهٔ ابتدایی رفت و بعد از پایان تحصیلات ابتدایی وارد حوزهٔ علمیه شد. تحصی...