کتاب فقط دخترها بخوانند

The Girls Body Book
(هر چه باید درباره ی بلوغ بدانید)
کد کتاب : 31743
مترجم :
شابک : 978-6001880421
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 112
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 35
زودترین زمان ارسال : 8 آبان

معرفی کتاب فقط دخترها بخوانند اثر کلی دانهام

"فقط دخترها بخوانند" کتابی است از "کلی دانهام" که در آن "هر چه باید درباره ی بلوغ بدانید" را به شما می گوید!
اثر پیش رو که پرفروش ترین کتاب برای دخترانی است که در آستانه ی ورود به نوجوانی هستند، در این صد و دوازده صفحه، به روزترین و گسترده ترین اطلاعاتی را که آنان باید بدانند، در اختیارشان می گذارد. "فقط دخترها بخوانند" شامل همه ی چیزهایی است که دختران در این سن باید در مورد تغییرات مختلف بدن خود، استفاده ی درست و مناسب از رسانه های اجتماعی، دوستی و فشاری که از سمت همسالان حس می شود، قدرت رهبری در گروه دوستان و موارد دیگر بدانند.
"کلی دانهام" در این کتاب دوست داشتنی و آموزنده به یکی از هیجان انگیزترین دوره های زندگی یک دختر که با آزادی های جدید، دوستی های تازه و حتی لباس های نو همراه است، می پردازد. با ورود به این برهه ی جدید زندگی، همه چیز شروع به تغییر می کند و از قسمت های مختلف بدن گرفته تا احساساتی که با تغییر آن ها، روابط دختران نیز تغییر می کند، در این کتاب به آن ها اشاره شده است. این تغییرات گسترده و ناگهانی سوالات زیادی را در ذهن دختری که از این دوران عبور می کند، ایجاد می نماید و "کلی دانهام" اینجاست تا بهترین کمک ها را فراهم کند و در "فقط دخترها بخوانند"، به تک تک سوالاتی که ایجاد شده، پاسخ بدهد.
"فقط دخترها بخوانند" یک کتاب عالی برای دختران است تا از آنچه در بدن آن ها اتفاق می افتد مطلع شوند و درباره ی چیزهایی که باید در جوانی و بزرگسالی بدانند، صحبت کنند.

کتاب فقط دخترها بخوانند

کلی دانهام
کلی دانهام (Kelli Dunham)، پرستار، کمدین و نویسنده چندین کتاب از جمله کتاب بدن پسر، کتاب بدن دختر، چگونه برای پسران پیام کوتاه و چگونه برای دختران پیام کوتاه ارائه دهم، می باشد.
قسمت هایی از کتاب فقط دخترها بخوانند (لذت متن)
از متن پشت جلد کتاب: در این کتاب، به سوالهای شما پاسخ می دهیم. هورا، تو داری بزرگ می شودی! دوره بلوغ، هیجان انگیز و کمی ترسناک است. در این دوره، با تغییرهای بسیاری مواجه می شود- تغییر بدن، احساسات و روابط اجتماعی ات- بعضی روزها احساس می کنی گویی زندگی ات هر لحظه تغییر می کند. این کتاب کمکت می کند تا به جواب سوالهایت برسی؛ ممکن است در مورد مسایل زیر سوالهایی داشته باشی: از مراقبت از مو گرفته تا تغییرهایی که از فرق سر تا نوک انگشت پایت در بدنت رخ می دهد. مدارا کردن و کنار آمدن با دوستانت، حتی وقتی آنها نمی خواهند با تو کنار بیایند. و اینکه با دخترهای شرور مدرسه باید چطور رفتار کنی. شرکت در کلاس های ورزش، موسیقی، ریاضی و هنر و این که کشف کنی کدام یک از این کلاس ها را دوست داری و خودت را بهتر بشناسی. کنار آمدن با والدین، معلم ها، خواهر یا برادرت. بنابراین همین الان این کتاب را باز کن و بخوان. زندگی در انتظار توست!