کتاب قهرمان غدیر

Ghadir Hero
کد کتاب : 32271
شابک : 978-9642025800
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 24
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 20 اردیبهشت

معرفی کتاب قهرمان غدیر اثر علیرضا سبحانی نسب

چرا در روز 18 ذی الحجه پیامبر (ص) دست علی بن ابیطالب(ع) را به عنوان وصی و جانشین خود بالا برد؟ قهرمان غدیر به دنبال پاسخگویی به همین پرسش است. کسی جانشین پیامبر شده است که مولود کعبه است، در دامان پیامبر بزرگ می شود، در ده سالگی به پیامبر ایمان می آورد، و در همان ده سالگی او را حمایت می کند. هنگام خطر در بستر او می خوابد. در جنگ ها از خود دلاوری نشان می دهد. پس او از همه برای رسیدن به مقام جانشینی آن حضرت شایسته تر است.
کتاب قهرمان غدیر کودکان را با شایستگی علی ابن ابی طالب برای این مقام و حقیقت انتصاب آن حضرت در روز عید غدیر آشنا می سازد.

کتاب قهرمان غدیر

علیرضا سبحانی نسب
از سال 1372 وارد دانشگاه و از سویی وارد حوزه علمیه قم شدم.در دانشگاه پس از چند روز شدم مدیر مسئول مجله داخلی دانشگاه به نام رهنمون. هر چند با همین نام مجله ای دیگر بعدا در جایی دیگر منتشر میشد. این ماهنامه مختص مجتمع آموزش عالی قم بود. سال دوم شدم مسئول انجمن اسلامی دانشگاه. جزوه نام ها و لقب های فاطمه زهرا سلام الله علیها را با تجدید نظر و قدری زیبا ساختن در بسیج دانشگاه منتشر نمودم. سال سوم مسئول مرکز فعالیت های فرهنگی دانشگاه. در همین سال با تشویق دکتر الهیان ریاست دانشگاه اولین اثر مکتوب ...