کتاب دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت

Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter
کد کتاب : 33485
مترجم :
شابک : 978-6222201326
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 256
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 11 مهر

دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت
Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter
کد کتاب : 49711
مترجم : شهرام شهنازیان
شابک : 978-9645478573
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 200
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 12 مهر

معرفی کتاب دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت اثر هاکان منگوچ

"هیچ برخوردی تصادفی نیست. همانطور که الان تصادفی نیست که شما این سطور را می خوانید ، تصادفی نیست که من برای تحقیق به آفریقا رفتم و در آنجا با یک صوفی روبرو شدم و آنچه را که از او آموختم در این کتاب «دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت»
جمع آوری کردم."
نوشته های بالا صحبت های نویسنده کتاب یعنی هاکان منکوچ راجع به تحقیقی است که مدت ها روی آن کار کرده است.
در این کتاب شما با راه و رسم زندگی صوفیانه آشنا خواهید شد.

صوفیان می گویند: "مشکل همیشه مردم را راهنمایی می کند". نکته مهم این است که قدم زدن در جاده را متوقف نکنید. این به معنای "امید است" برای کسانی که در راه هستند. زیرا سرنوشت هر لحظه بازنویسی می شود.

شما نمی دانید چه کسی ملاقات می کند و چه زمانی چه چیزی را پیدا خواهید کرد. گاهی اوقات نمی توانید با جستجو آنچه را می خواهید پیدا کنید ، اما همیشه کسانی بوده اند که آن را پیدا کرده اند. همانطور که مولانا گفت: "تو راهی شدی ، جاده به نظرت می رسد."
در این کتاب ،روشهای عملی مورد استفاده صوفیان را برای خلاص شدن از مشکلات خود ، حل مشکلات رابطه و نگاه مثبت تر به زندگی ، از طریق فیلتر تجربه خود نویسنده به خواننده ارائه می شده است. آموزه های کتاب تاکنون به هزاران نفر کمک کرده است و من معتقدم که برای شما نیز اتفاق خواهد افتاد.

کتاب دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت

هاکان منگوچ
هاکان منگوچ نوازنده و نویسنده است. او در رسانه های اجتماعی پیشنهادات کاملی را برای یک زندگی صلح آمیز ارائه می دهد و قطعات جدیدی را که خودش می نوازد به اشتراک می گذارد.
دسته بندی های کتاب دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت
قسمت هایی از کتاب دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت (لذت متن)
وقتی قایقت بزرگ تر شد، می توانی یک کارگر استخدام کنی. می توانی به تمام رستوران های شهر ماهی بفروشی؛ حتی می توانی به شهرهای اطراف بروی و آنجا ماهی بفروشی و اگر به این شکل ادامه بدهی، می توانی در زمان کوتاهی صاحب یک کشتی ماهیگیری بشوی. در این صورت ماهی هایی که می گیری را نه به واسطه ها که به طور مستقیم به مراکزی که از آن استفاده می کنند می فروشی.

حتی می توانی کارخانه خودت را تأسیس کنی». ماهیگیر بدون اینکه حرف مرد را قطع کند، به او گوش می دهد. مرد وقتی متوجه می شود ماهیگیر با جدیت به او گوش می دهد، با آب وتاب بیشتری به صحبتش ادامه می دهد. وقتی کارهایت رونق گرفت، این شهر کوچک را باید ترک کنی و دنیا را بگردی، در زمان کوتاهی می توانی ثروتمند شوی و درآمدهای میلیونی داشته باشی.