کتاب 75 پرسش و پاسخ درباره ی قرآن

Quran
پرسش و پاسخ دینی با نسل نو 6
کد کتاب : 36598
شابک : 978-6002513700
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 96
سال انتشار شمسی : 1393
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب 75 پرسش و پاسخ درباره ی قرآن اثر غلامرضا حیدری ابهری

کتاب های پرسش و پاسخ دینی با نسل نو، مجموعه ای ده جلدی از سری کتاب های مرجع در بخش کودک و نوجوان دین است که به پرسش هایی درباره ی خدا، حضرت محمد و پیامبران، اهل بیت، حضرت مهدی، مرگ و معاد، قرآن، نماز، زنان، اخلاق و رفتار و موضوعات گوناگون به زبانی ساده و روان پاسخ می دهد.
نوجوانان و جوانانی که این اثر را مطالعه می کنند، تصویر نسبتا جامعی از دین اسلام به دست می آورند و به شناخت خوبی از مسائل گوناگون این دین می رسند.
پاسخ گویی به پرسش های دینی، یکی از دقیق ترین، حساس ترین و مهم ترین کارهایی است که یک عالم به دین می تواند انجام دهد.
نویسنده ی کتاب، غلامرضا حیدری ابهری به غیر از اینکه یک عالم دینی است با ارتباط خوبی که با نسل نوجوان برقرار کرده است، توانسته است پرسش های پیچیده ذهن این افراد را کشف کرده و در پی آن با آماری که از پرسش های پر تکرار به دست می آورد، مجموعه ای کامل را با زبانی روان ارائه دهد.

کتاب 75 پرسش و پاسخ درباره ی قرآن

غلامرضا حیدری ابهری
غلامرضا حیدری ابهری، (زاده ۱ فروردین ۱۳۴۸ در تهران نویسنده و محقق در حوزه تعلیم و تربیت کودکان است.او تحصیلات دوره ابتدایی و راهنمایی را در تهران گذراند. به خاطر علاقه به علوم دینی، تحصیلات دورة دبیرستان را نیمه تمام رها کرد و به شهر قم رفت. در حوزه علمیه قم، تحصیل علوم دینی را آغاز کرد و از اساتید بزرگ حوزه بهره برد. وی سه سال نیز در مرکز فرهنگ و معارف قرآن به سؤالات کتبی دانش‌آموزان پاسخ می‌داد و سه سال با دارالحدیث همکاری می‌کرده‌است. غلامرضا حیدری ابهری، از سال ۱۳۸۶ در...