کتاب Violet Bent Backwards Over the Grass

کد کتاب : 44085
شابک : 978-6229745052
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 105
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب Violet Bent Backwards Over the Grass اثر لانا دل ری

کتاب Violet Bent Backwards Over the Grass (کتاب بنفشه روی چمن به پشت خم شد) اولین مجموعه شعری است که بیشتر آنها را Lana Del Rey خواننده محبوب آمریکایی در سال ۲۰۲۰ نوشته است. وی می گوید : «بعضی از اونا به طور کامل له من الهام می شدن که می نوشتم و تایپ می کردم اما بعضی از شعرها رو بارها نوشتم و پاک کردم و انقدر با کلمات بازی کردم تا یه شعر کامل از آب در بیاد.»
اکثر اشعار واقعی و گلچین شده هستند و سعی شده چیزی غیر از واقعیت نباشند و این یکی از مواردی است که Lana Del Rey به آن افتخار می کند، به خصوص به روحی که در اشعار دمیده شده از وجوه تمایز این مجموعه شعر است.
لانا دل ری بخاطر خواندن چهار شعر از این کتاب برنده جایزه موسیقی Jack Antonoff شد. لانا دل ری خواننده، ترانه سرا، هنرمند و شاعر آمریکایی است. کتاب بنفشه روی چمن به پشت خم شد اولین کتاب او است.

کتاب Violet Bent Backwards Over the Grass

لانا دل ری
الیزابت وولریج گرنت (زاده ۲۱ ژوئن ۱۹۸۵) که با نام هنری لانا دل ری (Lana Del Rey) شناخته می‌شود، خواننده-ترانه‌پرداز اهل ایالات متحده آمریکا است. موسیقی او به‌خاطر سبک خاص و ویژگی فیلم نوار آن؛ مضامین غم و اندوه، عاشقانه غم‌انگیز، زرق و برق و سودازدگی؛ و توجه به جنبه‌های فرهنگ عامه، به ویژه دهه ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ وابسته به آمریکا شناخته می‌شود.دل ری زاده شهر نیویورک و بزرگ شده در بالاایالت نیویورک است، او ری در سال ۲۰۰۵ به شهر نیویورک بازگشت و کار بر روی موسیقی خود را آغ...