کتاب وقتی از کوره در می رویم چه کار کنیم؟

What to Do When Your Temper Flares
راهنمای کودکان برای غلبه بر خشم
کد کتاب : 45575
مترجم : فرزانه صفری
شابک : 978-6002008305
قطع : رحلی
تعداد صفحه : 100
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 تیر

معرفی کتاب وقتی از کوره در می رویم چه کار کنیم؟ اثر داون هوبنر

می دانستید که خشم همچون آتش است؟ با یک جرقه روشن می شود، ما را شعله ور می کند اما می تواند از کنترل خارج شود و مشکلات زیادی به بار آورد. اگر شما کودکی هستید که به سرعت از کوره در می روید، کودکی که خشمش خیلی زیاد، خیلی داغ، خیلی سریع می شود، این کتاب به درد شما می خورد.
چه کار کنیم وقتی از کوره در می رویم کتابی است که کودکان و والدین را از طریق تکنیک های شناختی رفتاری برای درمان مشکلات خشم، راهنمایی می کند. همراه با مثال های فراوان، تصاویر پر جنب و جوش و دستورالعمل های گام به گام، مجموعه ای از روش های فرونشانی خشم برای بی اثر کردن افکار خشمناک و کنترل اعمال خشم آلود را به کار می گیرد که منجر به آرام تر شدن و اثربخش تر شدن کودکان می شود. این کتاب خودیاری تعاملی منبع کاملی برای آموزش، انگیزش و توانمندسازی کودکان در جهت تغییر سازنده است.
این کتاب پر از راهبردهای تدبیراندیشی برای خشم است که هر کودکی باید بداند. کتاب شامل 12 فصل بسیار جذاب است که دیگران برای انتقال مفهوم آن حجم زیادی از مطالب را به کار گرفته اند. این کتاب بسیار مفید است.
دکتر داون هوبنر روان شناسی بالینی است که تخصص اصلی اش در زمینه درمان کودکان و والدین است و مجموعه کتاب هایی برای کودکان نوشته است.

کتاب وقتی از کوره در می رویم چه کار کنیم؟

داون هوبنر
داون هوبنر (Dawn Huebner)، یک روانشناس بالینی است که در زمینه درمان کودکان مضطرب و والدین آنها تخصص دارد. وی نویسنده برنده جایزه "چه کاری باید هنگام نگرانی بیش از حد انجام دهید" و پنج راهنمای دیگر برای کودکان انجام دهید. او در اکستر، نیوهمپشایر زندگی می کند.