کتاب آخرین سفر جوجه اردک زشت

Journey in Blue
کد کتاب : 46719
مترجم :
شابک : 978-6004056328
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 538
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2003
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 25 مرداد

معرفی کتاب آخرین سفر جوجه اردک زشت اثر استیگ دالاگر

هانس کریستین آندرسن در بستر مرگ است. مورفین مغز او را میان رویا و توهم به نوسان درآورده و یک عمر نادیده گرفته شدن از سوی هموطنانش، آن هم زمانی که خود به خوبی بر اهمیت آنچه می کرده آگاه بوده، چون خوره بر جانش افتاده و او را مطرود و منزوی ساخته است.
آندرسنی که در سفرهای متعدد و فراوانش با بی پروایی و تیزبینی زیبایی های شهرهای مختلف جهان را در کنار پلیدی هایشان دیده و تا مغز استخوان رنج ها و لذت های زندگی در آن شهرها را چشیده اینک بر درگاه مرگ از آستانة زمان و واقعیت گذشته است و قصه هایی که ساخته با قصة زندگی خودش در هم پیچیده و یکی شده اند.
استیگ دالاگر این همه را دستمایه رمان پیش رویمان ساخته و خوانندگان را به سفری در ذهن، بدن، روح و آثار یکی از بزرگ ترین چهره های ادبیات جهان می برد.

کتاب آخرین سفر جوجه اردک زشت

استیگ دالاگر
استیگ دالاگر (متولد 1952) نویسنده دانمارکی است. وی نویسنده 64 اثر ادبی از انواع مختلف، غالباً رمان و نمایشنامه است که چندین اثر از آنها در سطح بین المللی ترجمه یا روی صحنه رفته است. از کارهای وی می توان به "ساعت ها بشمار"، مونولوگ یک زن در سارایوو (1993) اشاره کرد که در 12 کشور روی صحنه رفته است. نمایش رویایی (اولین بار در شهر نیویورک 1999 با بازی بی بی اندرسون، بازیگر اینگمار برگمان، از زمان روی صحنه آمدن در مسکو و لودو). دو روز در ژوئیه (رمانی در سال 2004 در مورد شورش افسران آلمانی علیه رژی...