کتاب پسر تو خالی

The Hollow Boy
لاک وود و شرکا 3
کد کتاب : 50374
مترجم :
شابک : 978-6003746206
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 376
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 4 اردیبهشت

نامزد جایزه بهترین کتاب کودکان و نوجوانان گودریدز سال 2015

معرفی کتاب پسر تو خالی اثر جاناتان استرود

کتاب « پسر تو خالی» " لاکوود و شرکا 4 " نوشته « جاناتان استرود» توسط انتشارات سایه گستر منتشر شده است.
ظهور فراوان ارواح در لندن سبب گیجی و دستپاچگی اسکاتلندیارد و اعتراض مردم شده است. گزارشات حاکی از رفت و آمد بیش از حد ارواح در سطح شهر هستند. نمونه آن رد پاهای خونین در یک خانه و صداهای عجیب و غریب و ظهور سایه هایی در یک فروشگاه زنجیره ایست.شرکت لاکوود و شرکا همانند قبل با کارایی و مهارت فراوان دست به کار نابودی ارواح است که لاکوود و جورج هولی مونرو، دختری زیبا و آراسته را که دستیار جدید شرکت است به لوسی معرفی و او را شوکه می¬کنند. آیا شرکت قادر به حل مشکلات داخلی خود هست، یا احساسات بد موجب بروز مشکلاتی خواهند شد.
استرود در سال 1970 در بدفورد انگلستان به دنیا آمد و در سنین بسیار جوانی شروع به نوشتن داستان کرد. او در سنت آلبانز بزرگ شد و در مدرسه جونیور ویتفیلدز و مدرسه پسرانه سنت آلبانز تحصیل کرد. او از خواندن کتاب، کشیدن نقاشی و نوشتن داستان لذت می برد. او عشق خود به خواندن و نوشتن را ناشی از بیماری در سن هفت تا نه سالگی می داند. برای رهایی از کسالت، خود را به کتاب و داستان مشغول می کرد. پس از اتمام تحصیلات خود در رشته ادبیات انگلیسی در دانشگاه یورک، در لندن به عنوان ویراستار برای ناشران Walker Books مشغول به کار شد. در طول دهه 1990، او شروع به انتشار آثار خود کرد و به سرعت به موفقیت دست یافت.

کتاب پسر تو خالی

جاناتان استرود
جاناتان آنتونی استرود، زاده ی 27 اکتبر 1970، نویسنده ی انگلیسی است.استرود در بدفورد انگلستان به دنیا آمد و در همان سنین کودکی، شروع به نوشتن داستان کرد. علایق او در دوران کودکی، خواندن کتاب، کشیدن نقاشی و نوشتن داستان بود.استرود پس از فارغ التحصیلی از رشته ی ادبیات انگلیسی در دانشگاه یورک، در یکی از موسسات نشر کتاب در لندن مشغول به کار شد. او در طول دهه ی 1990 شروع به انتشار کتاب های خود کرد و خیلی سریع در این زمینه به موفقیت رسید.جاناتان استرود به همراه همسر و سه فرزندش در هرتفوردشایر انگلست...