کتاب بیش یادگیری

Ultralearning
مهارت های سخت را یاد بگیرید
کد کتاب : 57060
مترجم :
شابک : 978-6226840712
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 264
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 19 آذر

بیش یادگیری
Ultralearning
کد کتاب : 60528
مترجم : مرجان فیروز شاد
شابک : 978-0050915875
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 263
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 19 آذر

یادگیری ماورایی
Ultralearning
مهارت های سخت را بیاموزید و از رقبایتان پیشی بگیرید
کد کتاب : 85770
مترجم :
شابک : 978-6227251340
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 335
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 آذر

معرفی کتاب بیش یادگیری اثر اسکات یانگ

آیا تا بحال به این فکر کرده‌اید که بیش از ظرفیت‌هایتان از خودتان انتظار داشته باشید؟ آیا تا بحال فراتر از حاشیه توانایی‌های فعلی‌تان قدم برداشته‌اید؟ آیا چیزی را بیش از حد معمول یادگرفته‌اید؟ آیا تا بحال لذت و اثر بیشتر یادگرفتن را چشیده‌اید؟ این کتاب راهکارهایی را برای بیشتر یادگرفتن در اختیارتان قرار می‌دهد. شاید به همین دلیل است که واژه بیش یادگیری را معرف بهتری برای این فرایند می‌دانیم.

همه ما دوران مدرسه را مثل هم گذرانده‌ایم و تعریف‌مان از یادگیری برگرفته از همان روش قدیمی و سنتی آموزشی، آن هم در فضایی غیر واقعی است. عمدتا فرزندان‌مان را به عملکرد بیشتر و جدی‌تر در قالب برنامه‌های آموزشی مکمل و فعالیت‌های فوق برنامه آموزشی مدرسه، ترغیب یا حتی وادار می‌کنیم.

بیشتر اوقات اگر به مهارت خاصی علاقه‌مند باشند به آنها اجازه نمی‌دهیم که پرداختن و یادگیری آن مهارت را با اولویت بیشتری از مطالب درسی دنبال کنند. تقریبا همه ما با این عبارت امری آشناییم. “اول درس!!” اما شاید محصول همین دو کلمه، خیل عظیم فارغ التحصیلان فاقد مهارتی است که تبدیل به پدیده‌ای تاسف‌بار بنام “بیکاران تحصیل کرده” شده است.

افرادی که تاکید به اولویت اغراق شده درس نسبت به مهارت مانع از این شده است که به توانایی‌ها و استعدادهای خود پی ببرند و مهارت‌های کاربردی را بیاموزند و خود را صرفا محدود به برنامه و فضای رسمی و سنتی مدرسه نکنند.

نویسنده کتاب با جمع آوری تجربیات افراد موفق که فراتر از مدرسه و دانشگاه قدم برداشته‌اند، به تفصیل به واژه بیش یادگیری پرداخته است. به تعریف وی بیش یادگیری عبارتست از تلاش برای آموختن کاربردی مهارت یا دانشی خاص در زمانی کوتاه با استفاده از استراتژی‌های خاص.

این کتاب به شما کمک می‌کند تا در وهله اول به توانایی‌هایتان ایمان بیاورید و به سمت آنچه تا کنون برایتان غیر ممکن می‌نمود، قدم بردارید.

هر زمان که اراده کنید می‌توانید برای یادگیری مهارتی خاص و کاربردی اقدام کنید اما قبل از آغاز این کار، کتاب را مطالعه کنید تا حساب شده و طبق اصولی معین، قدم بردارید.

شاید مطالب موجود در این کتاب بیش از هر جامعه‌ای، برای ما ایرانیان خصوصا در این برهه از زمان، کاربردی باشد. چرا که می‌توانیم با تسلط بر مهارتی خاص، سهم قابل توجهی از بازار پر تنش و رقابتی امروز را از آن خود کنیم و کسب و کار خود را رونق دهیم.

کتاب بیش یادگیری