کتاب دختران خطرناک

Dangerous Girls
(زمان وحشت)
کد کتاب : 58825
مترجم :
شابک : 978-9646807112
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 248
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1998
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 13 خرداد

معرفی کتاب دختران خطرناک اثر آر ال استاین

خیلی عاشق‌شان خواهید شد… به حد مرگ…
دستینی و لیوی ولر خواهران دوقلویی هستند که از تعطیلات تابستانی برمیگردند… اما با رازی مبهم… و اشتهای فراوان غیر بشری برای… نوشیدن خون.عطشی و مقاومت ناپذیر برای… نوشیدن خون. خواهر تبدیل به چه چیزی شده‌اند؟ دو خون‌آشام؟ آیا دوباره مثل قبل عادی و طبیعی می‌شوند؟ چگونه راز هراس‌انگیزشان را از خانواده و دوستانشان مخفی نگه دارند؟
حقیقت این است که با گذشت زمان سوالات بیشتری به ذهنشان خطور می‌کند، و میزان صداقت و وفاداری‌شان سنجیده می‌شود، بنابراین مخفی نگه‌داشتن این راز مرگبار نیز لحظه به لحظه سخت و سخت‌تر می‌شود.
رفته‌رفته یکی از خواهرها به قهقرا می‌رود،و درون تاریکی سقوط می‌کند، و خواهر دیگر مجبور می‌شود راهی پیدا کند که او و خودش را نجات دهد. کدام خواهر زنده خواهد ماند تا تلألو قرص کامل بعدی ماه را ببیند؟ کدام خواهر بقا خواهد یافت؟ آیا راهی پیدا می‌کنند که دوباره تبدیل به آدمیزاد بشوند؟ قبل از اینکه زمان بگذرد و خیلی دیر شود؟
استاین در کتاب دختران خطرناک جانوران ناشناخته و اسرارآمیز شب را کشف می‌کند…

کتاب دختران خطرناک

آر ال استاین
آر. ال. استاین (R.L.Stine) نویسندهٔ معروف آمریکایی است که مجموعه‌های تالار وحشت (اتاق کابوس)، زمان وحشت،سایه وحشت(مجموعه داستان) و مورمور (در ایران تحت عنوان دایره وحشت و ترس و لرز نیز ترجمه شده)و بازگشت به خیابان هراس(ترجمه نشده در ایران) را برای نوجوانان و سری خیابان ترس را علاوه بر نوجوانان برای بزرگسالان نیز به نگارش درآورده است. آر.ال. استاین «رابرت لارنس استاین» در سال ۱۹۴۳ در شهر کلمبوس در ایالت اوهایو به دنیا آمد. نویسندگی را از نه سالگی، با نوشتن لطیفه و داستان‌...