کتاب یافته هایی در هیپنوتیزم

Findings in Hypnosis
کد کتاب : 60731
مترجم :
شابک : 978-6009499687
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 392
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1964
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب یافته هایی در هیپنوتیزم اثر دیو المان

بسیاری از استادان بزرگ هیپنوتیزم جهان معتقدند که اگر هیپنوتیزوری فقط یک کتاب از هیپنوتیزم را خوانده باشد، آن کتاب باید کتاب «یافته‌هایی در هیپنوتیزم» باشد. درک خاصی که دیو المان (نویسنده‌ی کتاب) از هیپنوتیزم دارد او را از بسیاری از هیپنوتیزورهای برجسته‌ی جهان متمایز می‌کند و تعریف هیپنوتیزم ارائه شده توسط او، یعنی «دور زدن ذهن نقاد و برقراری تفکر انتخابی قابل‌پذیرش»، هر روز مقبولیت بیشتری در جوامع علمی و در بین هیپنوتیزورها پیدا کرده و به یکی از معتبرترین تعاریف هیپنوتیزم تبدیل شده است.
بسیاری معتقدند که تاثیرگذارترین هیپنوتیزورهای قرن بیستم دیو المان و روانپزشک معروف «میلتون اریکسون» می‌باشند که متاسفانه از هیچ‌کدام مطالب چندانی به فارسی ترجمه نشده است و بسیاری از هیپنوتیزورهای ایرانی حتی نام این دو نفر، خصوصا دیو المان را نشنیده‌اند.
در این کتاب با تکنیک‌های مختلف القای هیپنوتیزم و شیوه‌ی به کارگیری آن‌ها در رشته‌های مختلف درمانی (از جمله پزشکی، دندان‌پزشکی، روان‌پزشکی و …) به تفضیل آشنا خواهید شد.

کتاب یافته هایی در هیپنوتیزم

دیو المان
دیو المان (زاده ۶ مه ۱۹۰۰ – درگذشته ۵ دسامبر ۱۹۶۷) یک مجری مشهور رادیویی، کمدین، و ترانه سرای آمریکایی و چهره مهم در زمینه هیپنوتیزم بود. او امروزه بیشتر به عنوان نویسنده یافته های هیپنوتیزم (1964) شناخته می شود. در طول زندگی خود، او همچنین به عنوان خالق و مجری برنامه محبوب رادیویی هابی لابی و همچنین ترانه سرا و ترانه سرا شناخته شده بود.
دسته بندی های کتاب یافته هایی در هیپنوتیزم