کتاب حداکثرگرا

Maximalist
(امریکا در جهان، از ترومن تا اوباما)
کد کتاب : 60912
مترجم :
شابک : 978-6222770792
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 607
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 بهمن

معرفی کتاب حداکثرگرا اثر استفن سستانوویچ

کتاب حاضر بر این استدلال استوار است که چیزهای زیادی را می توان از ( تاریخ سیاست خارجی آمریکا ) فرا گرفت، اما نمی توان از قرائت های رنگ و رو رفته گذشته، که در سال های اخیر بر مباحثات عمومی سایه افکنده، چیزی آموخت.
تاریخ آمریکا داستان جالب توجه تری از این گونه موعظه ها برای گفتن دارد، همچون: در تعامل با دیگران دوستانه و توام با همکاری عمل کن. اطمینان خاطر پیدا کن که کشور یکپارچه است، راهبرد خوبی را یافته و به آن پایبند باش.
سیاست خارجی ایالات متحده از زمان جنگ جهانی دوم به بعد، عمدتا در قالب داستانی از اتحادهای قدرتمند و موفق، اجماع داخلی و تداوم از یک دولت به دیگری دیده شده است. پس چرا بسیاری از روسای جمهوری پیشین آمریکا به دلیل سوابق سیاست خارجی خود سرزنش شده اند؟
( استفن سستانوویچ ) در روایتی جدید، متقاعدکننده و قابل تحسین از خیزش آمریکا برای اعمال سلطه، نشان می دهد که دیپلماسی ایالات متحده همواره بحث برانگیز و کانون مباحث و توجهات گسترده در داخل و خارج این کشور بوده است.
این کتاب درس هایی از گذشته ارائه داده است که شرایط پر هرج ومرج کنونی سیاست خارجی آمریکا را پیش بینی و تشریح می کند و...

کتاب حداکثرگرا

استفن سستانوویچ
استفن راکول سستانوویچ (زاده ۸ ژوئن ۱۹۵۰) یک مقام دولتی، دانشگاهی و نویسنده آمریکایی است. او استاد کاترین و شلبی کولوم دیویس در دانشکده روابط بین‌الملل و عمومی، دانشگاه کلمبیا است که در آنجا مدیر برنامه همکاران بین‌المللی است. زمینه های تخصصی او شامل روسیه و اتحاد جماهیر شوروی سابق، قفقاز و آسیای مرکزی و سیاست خارجی ایالات متحده است.