کتاب راهنمای کاربردی تدریس مدیریت ورزشی

Teaching sport management : a practical guide
کد کتاب : 63048
مترجم :
شابک : 978-6003550414
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 144
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 5 مهر

راهنمای تدریس رشته مدیریت ورزشی
Teaching Sport Management: A Practical Guide
کد کتاب : 96782
مترجم :

شابک : 978-9643863241
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 168
سال انتشار شمسی : 1394
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 مهر

معرفی کتاب راهنمای کاربردی تدریس مدیریت ورزشی اثر دینا جنتایل

کتاب آموزش مدیریت ورزشی, یک راهنمای کاربردی است. کتاب راهنمای کاربردی تدریس مدیریت ورزشی ، در حقیقت نشان می دهد که چگونه می توانید برنامه مدیریت ورزشی خود را به یک برنامه مدیریت ورزشی امروزی تبدیل کنید. با دیدی خوش‌بینانه کمیته اعتبارگذاری مدیریت ورزشی (COSMA) کمک می کند تا موسسه‌های ذیربط بتوانند برنامه‌های درسی خود را سازماندهی کنند، محتویات دروس را به نحوی افزایش دهند که جنبه‌های مهم این رشته تحصیلی را به دانشجویان منتقل نماید و در نهایت یکپارچگی را برای برنامه‌های مدیریت ورزشی به وجود آورد. برخی از ما ممکن است هم چنان در این جدل باشیم که در کجا باید این برنامه‌های آموزشی را اجرا نماییم. طرح این موضوع که مدیریت ورزشی باید به عنوان یک رشته تحصیلی کاملا جدا باشد و یا رشته‌ای است که باید در دانشکده‌های بازرگانی قرار گیرد، از آغاز به وجود آمدن آن و در زمان مطرح شدن آن در سطوح دانشگاهی بحثی پیوسته مجادله آمیز بوده است.
یک سازمان اعتبارگذاری برنامه‌های ورزشی با تمام حذفیات و الحاقات مربوط به فرایند تایید، مسلما سطح حرفه‌ای و علمی موسساتی که به دنبال چنین تاییدی برای برنامه‌های خود می باشند، را بالا خواهد برد و سرانجام از ساختار رسمی مدیریت ورزشی تائید می‌گیرد.
هم چنان که به دوران جدیدی از اعتبارگذاری برنامه‌ها وارد می‌شویم، برای مدرسان مدیریت ورزشی حائز اهمیت است که از روند تحول مدیریت ورزشی در طی سه دهه درک صحیحی داشته باشند. دو سازمان به هم پیوسته NASPE-NASSM تاکنون در ارزیابی محتویات مشترک دروس و حائز شرایط بودن اعضای هیئت علمی در هر دو سطح لیسانس و فوق لیسانس، موثر بوده‌اند.

کتاب راهنمای کاربردی تدریس مدیریت ورزشی

دینا جنتایل
دینا جنتایل استاد مدیریت ورزشی در اندیک کالج است.
دسته بندی های کتاب راهنمای کاربردی تدریس مدیریت ورزشی