کتاب عاشقانه ها

Romance
کد کتاب : 6795
شابک : 9786001741753
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 400
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 17 خرداد

معرفی کتاب عاشقانه ها اثر نادر ابراهیمی

مجموعه ای از سه کتاب عاشقانه، پرمحتوا و الهام بخش نادر ابراهیمی به نام های “یک عاشقانه ی آرام”، “چهل نامه ی کوتاه به همسرم” و “بار دیگر شهری که دوست می داشتم”. آثاری که با زبان شیرین و اثرگذار خود مخاطب را شیفته و با دنیایی نو و عاشقانه همراه می کنند.

کتاب عاشقانه ها

نادر ابراهیمی
نادر ابراهیمی (زاده ۱۴ فروردین ۱۳۱۵ در تهران – درگذشته در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۸۷، تهران)، داستان‌نویس معاصر ایرانی بود. او علاوه بر نوشتن رمان و داستان کوتاه در زمینه‌های فیلم‌سازی، ترانه‌سرایی، ترجمه، و روزنامه‌نگاری نیز فعالیت کرده‌ است. ابراهیمی، همراهِ بهرام بیضایی و ابراهیم گلستان، از اندک‌شمار سخنوران ایرانی به‌شمار می‌رود که هم در سینما و هم در ادبیات کار کرده و شناخته شده بوده‌اند. نادر ابراهیمی تحصیلات مقدماتی خود را در زادگاهش یعن...
دسته بندی های کتاب عاشقانه ها
قسمت هایی از کتاب عاشقانه ها (لذت متن)
گیله مرد می گوید : چیزهایی را که از کف می روند و باز نمی گردند، حق است که به خاطره تبدیل کنیم و در حافظه نگه داریم: کودکی هارا - با آن تنها ماشین کودکی شکسته و آن کنج دنج اتاق؛ مادربزرگ و پدربزرگ را - با آن بگومگوهای دائمی که با هم داشتند و دارند؛ آن خانه ی قدیمی ماه را که عموجان کوبید و در جایش یک خانه ی چند طبقه ی خیلی زشت ساخت؛ آن بازپرسی های کشدار و زندان های انفرادی را… و… انقلاب را با تمامی شور و حرارتش… اما نگذاریم که عشق، در حد خاطره، حقیر و مصرفی شود.