کتاب شکارچی پروانه ها

Shekarchi-e Parvane-ha
کد کتاب : 68823
شابک : 978-6007368725
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 643
سال انتشار شمسی : 1401
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 27 مرداد

معرفی کتاب شکارچی پروانه ها اثر پروانه شفاعی

این کتاب روایتگر زندگی شخصیت هایی است که فراز و فرودها را پشت سر می گذارند و غم و شادی را تجربه می کنند.
نوا و الیاس دو شخصیت کلیدی رمان هستند. الیاس کسی است که در هیبت یک مامور حفاظت از محیط زیست فعالیت می کند و مرگ پدرش در همین راه او را آن چنان جدی و ساکت ساخته که هیچ کس جز یاور و آقای شمشکی که رئیس پاسگاه محیط زیست است جز چند کلمه ای آن هم به ضرورت از او نشنیده است.
نوا دختر جوانی است که در میانه ی بیست سالگی اش قرار دارد و زندگی اش از یک سال پیش که مادرش ندا را در یک تصادف از دست داده دچار تغییرات ناخوشایندی شده است؛ خواهر و برادر نوا پدرشان مهران را عامل اصلی این اتفاق می دانند و هردو در کمال بی منطقی و سرکشی بر زخم از دست دادن همسرش نمک می پاشند. پیمان هم که نامزد نوا است یک سال صبوری کرده و حالا منتظر است تا تکلیف زندگی اش یک سره شود و با خیال راحت با دختر مورد علاقه اش ازدواج کند، اما اوضاع آن چنان نامطلوب است که این قضیه هربار به علتی به زمان دیگر موکول می شود.

کتاب شکارچی پروانه ها

پروانه شفاعی
پروانه شفاعی متولد 1359 هستم، فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی. یک فرزند دختر دارم. در کنار امر ترجمه گاهی نیز برای دلم و مخاطبین مشتاق رمان قلم میزنم. دو اثر در نشر شادان دارم... یک اثر چاپ شده به نام «بهشت متروکه» و دیگری «مجنون بی‌جنون».