کتاب Idioms In Use English 2nd Intermediate

کد کتاب : 71607
شابک : 978-1316629888
قطع : رحلی
تعداد صفحه : 184
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
زبان کتاب : انگلیسی
زودترین زمان ارسال : 21 خرداد
ناشر اصلی : Cambridge

معرفی کتاب Idioms In Use English 2nd Intermediate اثر مایکل مک کارتی

همانطور که بر همگان روشن است، یادگیری اصطلاحات یک زبان به دلیل کاربرد و تنوع بی شمار، یکی از زمینه های بسیار دشوار در یادگیری زبان دوم است. اما این کتاب، این بخش سخت از یادگیری زبان را چنان سامان یافته و اصولی پیش می برد که زبان آموزان سرآخر می توانند به درک درستی از اصطلاحات گوناگون دست یابند.
این کتاب بیش از هزار اصطلاح را در برگرفته و دارای 60 درس می باشد. هر درس ابتدا اصطلاحاتی را معرفی کرده وسپس تمرین هایی برای نحوه کاربرد انها ارائه می دهد. کتاب به سه بخش تقسیم شده است که بخش نخست به مفاهیم پایه و ماهیت و کاربرد اصطلاحات و بخش دوم به انواع اصطلاحات و بخش سوم نیز به معرفی و تشریح اصطلاحات می پردازد. کتاب English Idioms in Use – Intermediate برای سطح متوسط و بیشتر در حوزه زبان گفتار تهیه شده است و همانطور که گفته شد برای فراگیری دستورزبان بصورت خودخوان نیز انتخابی بسیار عالی است. توجه داشته باشید که برای خواندن اصولی کتاب حتما باید طبق دستورالعمل های مولفین در ابتدای کتاب عمل کرده و یادگیری و پیشروی اصولی را برای خود رقم بزنید. این کتاب برای کسانی که می خواهند در آزمون هایی مانند CAE و CPE یا IELTS شرکت کنند می تواند کمک بزرگی باشد .

کتاب Idioms In Use English 2nd Intermediate

مایکل مک کارتی
مایکل مک کارتی استاد برجسته زبانشناسی کاربردی در دانشگاه ناتینگهام ، انگلستان است. وی که به عنوان متخصص آموزش و یادگیری گرامر و واژگان شناخته شده است ، یکی از نویسندگان کتاب گرامر کمبریج به زبان انگلیسی، و سطوح ابتدایی ، سطح متوسط ​​و پیشرفته واژگان انگلیسی است.